Automatinių kiemo vartų privalumai

Ko gero kiekvienas statantis namą ar komercinės paskirtie patalpas, iš anksto galvoja kokia tvora reikės aptverti sklypą ir tam planuoja skirti tam tikrą pinigų sumą. Kiemo vartai reikaling beveik vsada nes mūsų kraštuose įpasta, kad visos privačios teritorijos saugumą turi juosti vieno ar kito tipo aptvėrimas. Kiemo vartų nereikia tik tais atvejais kaip namų valdos sklypas yra labai didelis ir atvėrimas formuojamas iš krūmų ar gyvatvorių. Visais kitais atvejais naudojami atveriami arba stumdomi kiemo vartai. Kokie jų privalumai?

Automatinių kiemo vartų reikia visiems nes jei per dieną išvažiuojate ir parvažuota namo ne vieną kartą jums paprasčiausiai atsibos atidarinėti vartus rankomis. Visų pirma tai užtraunka laiko, antra, to tai daryti kai lyja arba sninga labai nesinori, tenka prašyti kitą šeimos narį ir panašiai. Jeigų jūsų namas įkalnėje, žiemos metu atidarinėdami vartus galite paslysti ir susižeisti, o tai didžiausias jūsų turtas. Tokiais momentais su pavydu žiūrėsite į aplinkinių kaimynų automatinius vartus. O be reikalo, nes vietoje to geriau pasižiūrėtumėte kiek kainuoja padaryti taip kad jie būtų varstomi vieno mygtuko paspaudimu.

Nebrangus patogumas

Galite nustebti, automatiniai vartai iš tikrųjų kainuoja nedaug, jei įvertinsite kiek susierzinimo ir bereikalingo darbo ir laiko skiriate tokiam niekui. Tik pagalvokite, jeigu jau turite sumontuotus vartus, už papildomą 500-1000 eurų sumą galite išsikviesti meistrus kurie sumontuos vartų automatiką ir jums nebereikės darinėti vartų niekada gyvenime, išskyrus tuos atvejus kai automatika suges.

Suderinama su šiuolaikinėmis technologijomis

Norint išnaudoti šiuolaikinių technologijų tekiamą naudą, kiemo vartų valdymą galima apjungti su namo saugos signalizacija ir gyventi maksimaliai patogiai. Kaip tai atrodo praktiškai? Kiemo ir namo vartų valdymas atliekamas distanciniu pulteliu, tai reiškia kad jums užtenka atsisėsti į automobilį garaže ir paspausti du mygtukus. Išvažiavus į gatvę, namo užrakinimą ir signalizacijos įjungimą galite aktyvuoti mobilioje aplikacijoje. Tokį pažagų būdą jau senokai naudoja turtingesni žmonės tačiau dabar šis patogumas dėl atpigusių technologijų yra prieinamas ir platesniam vartotojų ratui.