Filmai online ne visada žiūrimi saugiai

filmai onlineGeriausius ir aukščiausios raiškos filmus internate pamatyti nori visi, tačiau gaila, kad ne visi už tai nori mokėti pinigus. Daugelis interneto vartotojų apskritai nemoka nė cento už filmų peržiūras. Blogiausia tai, kad tokie žmonės apskritai net nesuvokia, jog jie elgiasi neteisėtai t.y. jie nesupranta, kad tai yra nusikalstama veika. Nors teisėsauga didžiausią dėmesį skiria būtent piratinių portalų gaudymui, ne paslaptis, kad nemažos dėmesio susilaukia ir vartotojai. Mat, analizuojamas jų elgesys ir badoma gauti kuo daugiau duomenų apie jų veiklą. Trumpai tariant, filmai online, kurie publikuojami nelegaliai, atsakomybę gali užtraukti netgi vartotojams.

Siekiant išvengti bėdų ateityje, patariama pasidomėti kurios filmų platformos suteikia galimybę teisėtai žiūrėti kino kūrinius. Žinoma, ko gero daugeliui vartotojų nepatiks, tačiau reikia žinoti, kad geriausius filmus legaliai vis dėlto pažiūrėti jums kainuos. Specialios platformos leidžia žiūrėti m tikrus filmus sumokant mokestį. Atskaitymas dažniausiai vyksta naudojantis el. bankininkystės sistemomis arba tiesiog atsiskaitant kortele. Pabrėžtina, kad nelegalūs filmų portalai irgi sutiekia galimybė atsiskaityti kortele, tačiau vartotojams reikia būti atidesniems.

Filmus internetu žiūrintiems žmonėms būtina žinoti, kad yra tokių filmų portalų, kurie surenka kortelių duomenis ir paskui ištuština žmonių banko sąskaitas. Trumpai tariant, jeigu mėgstate žiūrėti filmus internetu ir mokate pinigus už narystę nelegaliame portale, tai bent jau pasižiūrėkite kaip elgiamasi su jūsų duomenimis.

Atsiskaitant banko kortele, reikia įsitikinti, kad tinklapis leidžia atsiskaityti saugiai. Trumpai tariant, jums reikia pasižiūrėti ar yra įdiegti visi saugumo sertifikatai, kurie šifruoja gautus duomenis. Taipogi reikia pabrėžti, kad kai kurie portalai jau ir taip turi daug neigiamų atsiliepimų internete apie banko kortelių duomenų vagystes. Tad, jeigu ketinate atsisakyti tokiuose portaluose kortele, tuomet pasidomėkite ar duomenų nevedate kažkokiame sukčiaujančiame filmų portale.

Norint išvengti apgavysčių, tiesiog patariama rinktis legalias filmų svetaines. Jose galbūt filmų pasirinkimas bus mažesnis, tačiau ten bus suteikta galimybė visiškai saugiai atsiskaityti naudojant banko korteles ar prisijungimus prie el. bankininkystės sistemų. Jokiu būdu neveskite pinigų aklai – tai gali kainuoti gana daug.