Gelinio lakavimo lempos, ką reikia žinoti?

Viena pagrindinių priemonių, reikalingų pastaruoju metu itin populiariam geliniam manikiūrui yra šios rūšies lakui džiovinti skirtos LED lempos. Nuo šių lempų priklauso ne tik lako džiūvimo laikas, bet ir manikiūro kokybė. Kokybiška LED nagų lempa laką sudžiovina vos per 15 sekundžių, o nulakuoto nago paviršius būna lygus ir spindintis. Ką gi dar verta žinoti apie šias lempas?

  • Manikiūras ir pedikiūras

Dažnas klausimas yra ar galima tą pačią LED lempą naudoti manikiūrui ir pedikiūrui? Teoriškai – taip, galima. Tačiau praktika rodo, kad kur kas patogiau naudoti skirtingus modelius. Tik pedikiūrui skirtos lempos savo forma pritaikytos kojoms, tad jomis naudotis kur kas patogiau. Na, o vis dėlto norint išsiversti su viena lempa, reikia atkreipti dėmesį į lempos modelį. Platesnė LED lempa su nuimamu pagrindu gali būti pakankamai patogiai naudojama ir manikiūrui, ir pedikiūrui.

  • Kur pirkti, kad nenusivilti

Tokios prekės, kaip LED lempa nagams, verčiau nepirkite iš nepatikimų pardavėjų turguje ar pagal skelbimus. Kad ir koks gražus būtų pateiktas aprašymas, pradėję naudotis taip įsigytu pirkiniu galite pastebėti, kad tai nekokybiškas ir nepatogus gaminys. Geriausia tokius daiktus įsigyti manikiūro ir pedikiūro priemonėmis prekiaujančiose parduotuvėse. Čia parduodamos tik patikimų gamintojų LED lempos, o ir poreikiui esant galite pasinaudoti konsultantų pagalba. Taip pat manikiūro ir pedikiūro priemonės vis dažniau įsigyjamos internetu. Šiuo atveju prekės pristatomos tiesiai į namus, o prekių pasirinkimas kartais dar platesnis nei fizinėse parduotuvėse. Kokybiškas LED lempas bei kitas priemones galite rasti čia: https://www.groziui.lt/manikiurui-ir-pedikiurui/aparatai-ir-iranga/uv-led-lempos .

  • Pagrindinės specifikacijos

Pagrindinė LED lempos nagams specifikacija yra galingumas. Profesionaliam naudojimui skirtos ne mažesnio nei 48W galingumo LED lempos. Taip pat verta atsižvelgti į papildomas funkcijas, tokias kaip ventiliatorius, laikmatis ir pan. Šie privalumai manikiūro atlikimą padaro patogesniu ir greitesniu.