Inovatyvus projektų valdymas

Visos įmonės, dirbančios projektų principu siekia kuo efektyvesnio, lengvesnio ir sklandesnio jų valdymo. Laikai, kai projektų duomenys buvo kaupiami ir analizuojami šūsnyje dokumentų, jau baigėsi. Dabar įmonėse taikomi inovatyvūs projektų valdymo sprendimai. Dažniausiai tam pasitelkiamos IT programos. Apie jas ir pakalbėkime.

  • Kam skirtos šios programos

IT projektų valdymo sistemos skirtos visoms įmonėms, kurių veikla vyksta projektų pagrindu, nepriklausomai nuo srities. Jomis galima valdyti statybos, elektros, projektinės gamybos ar bet kurios kitos srities projektus.

  • Funkcijos

Projektų valdymo sistemos leidžia koordinuoti, sisteminti ir saugoti visus su projektais susijusius duomenis. Programose kiekvienam projektui skirta atskira vieta, kur matoma projekto sąmata, užduotis, jo vykdymui priskirti įmonės darbuotojai, projekto procesas, terminai, baigtų projektų išvados ir visi kiti su projektu susiję duomenys.

  • Nauda

Be abejo, duomenų suvedimas ir analizė kompiuterizuotu būdu užima daug mažiau laiko nei rankinis dokumentų pildymas. Kitas privalumas – išvengiama klaidų, kurios pasitaiko dėl informacijos pateikimo spragų, kai nesinaudojama IT sprendimais. Taip pat projektų valdymo programų pagalba lengviau ir greičiau užpildomi dokumentai. Bendrai tariant, visi projektų procesai vyksta sklandžiau, greičiau ir efektyviau.

  • Naudojimas

Prie projektų valdymo sistemų galima prisijungti ne tik kompiuteriu, bet ir planšetiniu kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu iš bet kurios vietos, kur yra internetas. Prie programos gali prisijungti visi įmonės darbuotojai, kuriems suteikti prisijungimo duomenys. Sistemoje atlikti pakeitimai matomi iš karto, darbuotojus atnaujinta informacija pasiekia realiu laiku.

  • Kur kreiptis norint naudotis

Šias sistemas kuria IT sprendimų paslaugas teikiančios įmonės. Dažniausiai jų pasiūlymai gali būti pritaikomi individualiems poreikiams ir sukuriamos tokios sistemos, kurios geriausiai atitinka įmonės specifiką ir reikalavimus IT sprendimams.