Kuo mokiniams gali būti naudingi pratybų atsakymai internete?

Student reading a book and writing the notes

Pastaraisiais metais itin išpopuliarėjo pratybų atsakymai internete, įvairiausi rašto darbai ir referatai, internetinei forumai, kur mokiniai vieni kitiems padeda spręsti namų darbų užduotis ir kitos priemonės, palengvinančios jaunuolių gyvenimus. Savaime suprantama, kai kuriems žmonėms, o ypač mokytojams tai atrodo nesąžiningos mokymosi priemonės, nes gi mat pastarieji specialiai sudarinėja kuo sudėtingesnes užduotis, kad tik patys geriausi mokiniai galėtų įveikti kontrolinius darbus. Taigi kaip yra iš tikrųjų, nusirašinėjimas tai rimtas nusikaltimas ar tik nekaltas ir naudingas siekis konkuruoti su mokslo maniakais, kurie gali sau leisti krimsti knygas ištisą parą.

 

Visų pirma pratybų atsakymai internete padeda taupyti tėvelių pinigus, nes mokiniams nebereikalingi brangiai kainuojantys korepetitoriai. Galima daryti prielaidą, jog yra sąmokslas tarp mokytojų ir korepetitorių, kuo mokytojai daro sudėtingesnes kontrolinių ar namų darbų užduotis, tuo įvairiausių sričių korepetitoriai turi daugiau darbo ir uždirba daugiau pinigų. Tačiau pagaliau atėjo galas korepetitorių pelnymuisi iš mokinių ir jų tėvelių, kadangi atsirado lengvai ir pigiai prienami pratybų atsakymai internete. Turint pratybų atsakymus nebereikalingi korepetitoriai, kurių pagrindinis darbas ir būdavo padėti vaikams užpildyti pratybų sąsiuvinius. Šiandieną kiekvienas gudresnis mokinukas gali nesunkiai internete susirasti pratybų atsakymus, jų dėka išanalizuoti kaip spendžiamas atitinkamas uždavinys ir puikiai pasiruošti kontroliniam darbui bei padaryti namų darbus be brangiai kainuojančių korepetitoriaus paslaugų.

 

Pratybų atsakymai internete taupo jaunuolių laiką. Šiandieninėje mokslo sistemoje yra daugybė spragų, kurias bandoma užpildyti jaunuolius apkraunant bereikalingomis atgyvenusiomis žiniomis, kurias įgyti užtrunka nemažai laiko. Norėdamas pilnai užpildyti ir išspręsti vieną pratybų sąsiuvinį mokinys turi prie jo pralesit bent po kelias valandas per savaitę, nors tą laiką kai ieško atsakymų į senai nebeaktualius klausimus galėtų išnaudoti žymiai efektyviau sportuodamas, ką nors kurdamas ar užsiimdamas kokia nors kita visuomenei naudingesne veikla. Būtent todėl, nemažai jaunuolių renkasi taupyti savo brangų laiką, vietoj to, kad ištisas valandas pildytu pratybų sąsiuvinius dėl geresnio pažymio.

 

Pratybų atsakymai tampa itin naudingi, kai norima pasitikrinti ar gerai išspręstos užduotys. Jei mokinys ištisas valandas sprendė pratybų sąsiuvinio užduotis ir padarė kokią nors žioplą klaidą, jis gaus mažesnį įvertinimą, nors ir be galo stengėsi. Būtent todėl, rekomenduojama saugoti savo pasitikėjimą savimi, nervus ir gauti geresnius pažymius, pasitikrinant kokie yra teisingi atitinkamų pratybų atsakymai.

 

Parengė Shorts.lt

 

No Comments, Be The First!