Laiko be kompiuterio padariniai

laimos sapnininkasEsu jau dalinęsis savo istorija apie tai, kaip pradėjau anksti keltis ir teko atsisakyti kompiuterio. Na nevisiškai, bet geras dvi valandas prieš miegą aš kompiuterį išjungiu ir leidžiu laiką kitaip. Kaip? Na tikrai nepereinu prie televizoriaus varginti akių į spoksodamas į žydrąjį ekraną. Užsiimu literatūra. Tiksliau – literatūros skaitymu. Jau nebepamenu, kiek laiko nesu skaitęs grožinės knygos, tad leidausi į šį grožinės literatūros pasaulį. Pirmoji mano knyga šiemet – apie drakonus. Taip taip, drakonus. Skamba vaikiškai? Tiesą pasakius, ta knyga jau ne tokia ir vaikiška pasirodo. Išties įtraukianti, kupina pusiau filosofinių tekstų, įžvalgių minčių. Tiesa, visas veiksmas vyksta senais senais nebūtais laikais… Na bet aš ne apie tai. Iš tiesų norėjau papasakoti, kaip pasikeitė mano sapnai pradėjus kitokį gyvenimo būdą ir susidomėjai ar sapnai ką nors reiškia? Na, Laimos sapnininkas sako, kad taip, tačiau aš visą gyvenimą buvau skeptiškas šiuo klausimu. Juk sapnuoji bele ką – ypač po išgertuvių. Tuomet sapnai išvis tampa kosminiai, ir kaip, po galais, toks brūdas kažką gali reikšti?! Na bet tęskime mano istoriją.

                  Tikiu ar netikiu aš sapnininkais, mano sapnai pasikeitė. Dabar aš nebesapnuoju kažkokių kompiuterinių žaidimų ar išgertuvių. Dabar mano sapnai kartais yra susiję su skaitoma knyga – nors dar neteko sapnuoti drakono, tačiau pačiam teko būti knygos veikėju. Na o kiti sapnai atrodė nei į tvorą nei į mietą. Ar jie gali ką nors reikšti? Gal man padės Laimos sapnininkas? Nagi, atsiverčiu aš jį ir žiūriu: tibetas (sapnavau kartą, kad esu tibeto vienuolis, kuris žada eiti susikauti su drakonu) – reiškia kilnius sumanymus. Nagi koks gi čia kilnus sumanymas nudobti drakoną? Kita vertus, jei ir tikrai tai reikštų, kad turiu kilnių sumanymų, tai aš pats apie juos turėčiau žinoti? Tuomet kam man tai dar ir sapnuoti ir skaityti visokius sapnininkus kai ir pats viską kuo puikiausiai žinau?

                  Kaip minėjau esu skeptiškas sapnų atžvilgiu, tačiau sapnininkas – tikrai įdomus, ryšius sujungiantis skaitalas, o neretai dar ir prajuokinantis. Ketinu ir toliau stebėti savo sapnus ir dalintis įspūdžiais su jumis – gal iš tiesų sapnai turi reikšmę? Na, dar pamatysime…

No Comments, Be The First!