Maršrutas Lietuva – Belgija su mikroautobusu

Belgija – pakankamai gerai ekonomiškai išsivysčiusi Europos valstybė. Aukštas pramonės lygis, vaizdinga gamta ir kitos priežastys įtakoja vis dažniau pasirenkamą lietuvos piliečių maršrutą Lietuva – Belgija. Kadangi šis maršrutas palyginus nėra ilgas, dažniausiai keliaujama sausumos keliais mikroautobusais. Tad dalinamės aktualia informacija, ką verta žinoti apie šias keliones.

  • Kelionės trukmė

Maršrutas Lietuva – Belgija, skaičiuojant nuo Lietuvos sienos kirtimo iki įvažiavimo į Belgijos teritoriją trunka apie 24 valandas. Ši trukmė yra apytikslė, skaičiuojama su sustojimais poilsiui.

  • Kelionės kaina

Kelionės Lietuva – Belgija kaina priklauso nuo šios paslaugos tiekėjo. Tačiau apytikslė šio maršruto kelionės mikroautobusu kaina yra apie 100 eur už asmenį.

  • Bagažas

Keliaujant mikroautobusu leistino bagažo svoris taip pat priklauso nuo vežėjo, tad verta apie tai pasidomėti prieš išvykstant.

  • Komfortas

Kadangi kelionė nėra trumpa, komforto klausimas šiuo atveju tampa itin aktualus. Dauguma naujos kartos mikroautobusų pasižymi komforto ir patogumo savybėmis. Minkštos, reguliuojamos sėdynės bei kondicionieriai yra daugumoje šiuolaikiškų mikroautobusų modelių. Kai kurie vežėjai suteikia ir papildomus priedus, tokius kaip pagalvėlės patogiam miegui.

  • Išvykimo ir atvykimo vieta

Ketinantiems keliauti į Belgiją pirmą kartą dažnai kyla klausimas, iš kur paimami keleiviai Lietuvoje ir kur kelionė baigiasi Belgijoje. Į šį klausimą jums galės atsakyti vežėjas, kurio paslaugomis planuojate pasinaudoti. Siekdami naudos klientams, kai kurie vežėjai kelionėms taiko nuvežimo „nuo durų iki durų“  sąlygas.

Kelionės į Belgiją mikroautobusais patogios, nebrangios ir praktiškos. Tad net neturėdami konkretaus tikslo, pagalvokite, galbūt atostogų metu verta aplankyti šią gražią šalį. Juk kiekviena kelionė – tai nauji įspūdžiai, prisiminimai ir nuotykiai.