Minkšti kampai ir sofos, kaip pasirinkti?

Vis dažniau žmonės norėdami sutaupyti erdvės renkasi minkštą kampą ar sofa su miegamojo funkcija. Toks baldas yra praktiškas ir universalus, kurį galima naudoti ne tik savo šeimos reikmėms, bet ir aplankius svečiams. Be to, taip susikursite ne tik jaukią vietą pokalbiams ar filmų peržiūrai, bet ir patogiai galėsite išsimiegoti, jei vakaras užsitęstų. Šiuolaikiniai baldai yra ne tik gražūs, bet ir labai patogūs, todėl miegant ant minkštojo kampo ar sofos tikrai nejausite jokio diskomforto. Be to, juos lengva priderinti tiek prie naujų, tiek prie jau esamų baldų.

Ką rinktis sofą ar minkštąjį kampą, priklausys nuo to, kur planuojate šį baldą statyti. Tad prieš renkantis norimą baldą reiktų išsimatuoti erdvę ir vietą, kur jis stovės. Tai svarbu, kad baldai netrukdytų laisvai judėti kambaryje. Jei turite pakankamai erdvės, tuomet galite rinktis ir minkštą kampą, ir sofą. Tad viskas priklauso nuo jūsų poreikių, vizijos ir finansinių galimybių.

Be to visi minkšti kampai internetu yra patogiai parduodami, ten galite matyti ne tik išsamius aprašymus, koks yra jų dydis: aukštis, plotis, ilgis, bet ir svoris. Be to galite matyti visa galimų spalvų paletę bei galimas medžiagas – gobelenus, eko odą ir natūralią odą. Nuo medžiagų priklauso ir baldų kaina. Tad galima rinktis jums labiausiai patinkantį ir šeimos poreikius atitinkantį minkštojo kampo ar sofos variantą už priimtiną kainą, kuris tinkamai eksploatuojant ir prižiūrint tarnaus ne vienus metus. Atkreipkite dėmesį į baldų gamintojo rekomendacijas ir laikykitės jų nurodymų, kaip prižiūrėti vienas ar kitas medžiagas, pagal tai koks yra jų atsparumas mechaninei trinčiai ir valymui.