Natūralus grožis – mūsų siekiamybė

Grožis

Pastebima, kad per pastarąjį dešimtmetį labai padidėjo aplinkos tarša, dėl nutukimo kenčiančių žmonių skaičius ir išaugo greito maisto bei alkoholinių gėrimų vartojimas. Visi šie neigiami veiksniai tiesiogiai įtakoja ir mūsų sveikatą, kuriai prastėjant, kenčia ir mūsų grožis. Suprantama, kad labai didelę įtaką daro ir komerciniai kosmetikos produktai, kuriuose yra nemažai mūsų odai ir plaukams kenksmingų cheminių medžiagų. Jei pastarieji yra pasirenkami neatsižvelgus į savo odos ir plaukų tipą bei neįvertinant konkrečių produktų ingredientų, tuomet taip pat galime susidurti su didelėmis problemomis.

Pastarosios problemos ypač aktualios moterims, kurios kasdien naudoja įvairias kosmetikos priemones. Kadangi kosmetika naudojama tiesiogiai ant mūsų kūno, visos jose esančios medžiagos labai greitai įsiskverbia į odą ir atlieka savo darbą. Tai reiškia, kad tuo atveju, jei naudojamų kosmetikos priemonių ingredientai yra kenksmingi, didėja rizika pažeisti savo odą ir plaukus, tokiu būdu įtakojant ir tolimesnius galimus sveikatos sutrikimus.

Laimei, nesame palikti likimo valiai. Kosmetikos rinkoje taip pat yra ir nemažai natūralių priemonių, kurios gaminamos tik iš organiškų produktų, neturinčių kenksmingo poveikio. Natūralioje kosmetikoje yra gausu mūsų odai ir plaukams reikiamų vitaminų ir kitų medžiagų. Todėl reguliarus tokių priemonių naudojimas gali sukurti norimus rezultatus.

Be to, tam, kad mūsų grožis niekuomet neišblėstų, visuomet galima pasitelkti ir savadarbes natūralias grožio priežiūros priemones. Keletas iš jų:

  • Norėdami greito ir natūralaus odos šveitimo, pasitelkite medaus kaukę. Pasinaudokite šiltu dušu arba palaikykite savo veidą virš garuojančio dubenio su vandeniu. Tai atvers jūsų poras. Tuomet šiltą medų užtepkite ant savo veido ir palaukite 20-30 min. Visą tai nuplaukite su šiltu vandeniu ir galiausiai apšlakstykite šaltu – tai užvers veido odos poras.
  • Siekiant efektyviai ir greitai pašalinti papildomą riebalų sluoksnį iš savo plaukų, baltą actą ir distiliuotą vandenį sumaišykite santykiu 1 prie 5. Į šį mišinį galite įlašinti 5-10 lašų jūsų mėgstamo eterinio aliejaus (pvz., levandų, apelsinų ar kt.), o tuomet visą tai įtrinkite į savo plaukus. Tai bus puikus natūralus kondicionierius.
  • Norint intensyviai veikiančio plaukų kondicionieriaus, sutrinkite avokadą ir sumaišykite jį su kokosų pienu ar kremu, o tuomet užtepkite ant savo plaukų. Luktelkite 30 min. ir nuplaukite.

Patarimais dalinasi „Gamtos Grožio Formulė

No Comments, Be The First!