Odinės vyriškos tašės priežiūra

Oda yra natūralus ir vertinamas produktas, todėl prieš įsigyjant odinį gaminį, verta pasidomėti, kaip tinkamai juo rūpintis. Odos valymas gali būti rizikingas, nes netinkamos priemonės gali pakeisti odos spalvą ar išvaizdą. Odinės vyriškos rankinės buvo ir yra vienas pagrindinių kiekvieno vyro aksesuarų, kuriame laikomi patys svarbiausi ir reikalingiausi daiktai. Tad, kaip prižiūrėti odinę vyrišką tašę?

  1. Įsigijus vyrišką odinę tašę, atsižvelgiant į odos tipą, reikėtų ją impregnuoti, taip apsaugant nuo nešvarumų ir aplinkos poveikio.
  • Taip pat nederėtų eksperimentuoti su tokiomis priemonėmis, kaip aliejus, batų tepalas ar vaškas. Dažniausiai geros kokybės, o ypač grublėta oda ir ant jos nešiojimo metu atsiradę nešvarumai yra lengvai išvalomi šiltu vandeniu ir paprastu muilu. Nedidelį kiekį švelnaus, putojančio muilo uždėjus ant drėgno skudurėlio ir pavalius odinę rankinę, nešvarumai dingsta, oda atrodo kaip nauja.
  • Papildomai odos priežiūrai galima pasirinkti specialų odinių daiktų vašką ar kremą, kuris tašei suteikia apsauginį sluoksnį ir vizualiai sumažina paviršinius, nuo nešiojimo atsiradusius smulkius įbrėžimus. Vaškas turi būti natūralus, kad veiktų kaip barjeras, apsaugantis nuo purvo ir drėgmės.

Odinės rankinės priežiūra yra labai panaši į savo odos priežiūrą, nes abiem reikalingas geras drėkiklis, nes senstant oda neišvengiamai keičiasi. Net reguliariai ir kruopščiai rūpinantis oda yra susiduriama su tokiomis problemomis kaip įbrėžimai, dėmės ar vandens sukelti pažeidimai ir tai yra normalu. Senstančios odos gaminiai su laiku tampa dar gražesni, minkštesni ir autentiškesni, todėl niekas kitas neturės tokios pat tašės.

Patarimas vyrams: visi asmeniniai daiktai, tokie kaip rašikliai, dezodorantai ar kvepalai, turi būti laikomi atskirame vandeniui atspariame maišelyje ar kosmetinėje, siekiant tašę apsaugoti nuo stiprių ir neišvalomų dėmių.