Operacinės sistemos programinė įranga

Kompiuterinių technologijų vystymosi eroje mes stengiamės ne tik palaikyti ryšį, bet ir naudoti šiuolaikinius standartus atitinkančius programinės įrangos komponentus.

Visi nuolat girdime tokią frazę kaip operacinė sistema  ir Windows, tačiau mažai kas supranta, kas tai yra. Būtina žinoti, kuri operacinė sistema įdiegta jūsų kompiuteryje.

Be operacinės sistemos neveiks joks kompiuteris, nešiojamas kompiuteris, planšetinis kompiuteris ar net išmanusis telefonas. Tai operacinė sistema, valdanti visas programas, procesus, atmintį ir visą kompiuterio aparatinę įrangą.

Dažniausiai perkant kompiuterį operacinė sistema jau yra įdiegta. Žinoti savo sistemą yra labai svarbu vien todėl, kad skirtingos operacinės sistemos veikia skirtingai, yra pritaikomos ir netgi turi skirtingą darbalaukį. Kiekviena operacinė sistema turi savo formą, vadinamąją grafinę sąsają.

Dominuojanti darbalaukio operacinė sistema yra Microsoft Windows, kurios rinkos dalis siekia apie 87,9%, antroje vietoje „MacOS”ir trečioje Linux.

Microsoft Windows pirmą kartą buvo išleista 1985 m. Kaip operacinė aplinka, veikianti kartu su MS-DOS, kuri buvo standartinė operacinė sistema, tiekiama daugumoje Intel“asmeninių kompiuterių tuo metu.

Kodėl būtent dešimtoji Windows versija pradėjo populiarėti? Kas antras vartotojas galvoja apie teisinį perėjimą prie modifikuotos Windows versijos.

Dešimtoje versijoje nėra klaidų, kurias darė kūrėjai kurdami Windows8. Ji gavo tą pačią intuityvią ir patogią naudoti sąsają.

Windows 10 yra įdiegtas „Continuum“, kuris nustato asmens naudojamo prietaiso tipą, su galimybe pritaikyti sąsają prie jos charakteristikų. Tai įvertino planšetinių kompiuterių ir nešiojamųjų kompiuterių savininkai.

Dešimtoji Windows versija yra intuityvi, nepriekaištinga ir saugi. Joje yra daugybė naudingų naujų funkcijų, atitinkančių jūsų poreikį. Prieš pasibaigus atnaujinimo laikotarpiui, pasirūpinkite savo įrenginiu ir atnaujinkite į modernią operacinę sistemą. Svarbiausia naudoti teisėtą versiją. Naujausio windows 10 kaina prieinama kiekvienam vartotojui.