Ramaus poilsio beiškant Lanzarotės saloje

Quiet places to stay

Įprastos atostogos, net ir pajūrio kurorte, paprastai būna gana aktyvios. Porą valandų vėlyvą rytą paplūdimyje, ir vėliau prasideda įvairios veiklos. Išvykos ir ekskursijos, pasivaikščiojimai, nuotykių paieškoms, kokio nors vandens sporto treniruotės. Ir viskas dėl to, jog iš atostogų norite kur kas daugiau nei tiesiog ilgo miego ir ramaus poilsio. Tačiau kartais vien ramus poilsis gali būti pakankama sąlygą geroms atostogoms.

Ir ta ramuma net ne visada susijusi su jūsų pačių įpročiais ar norais. Net jei ir būsite pasiryžęs visą savaitę leisti prie jūros ar netgi viešbučio baseino, to gali nepakakti. Kodėl? Nes dar yra ir kitų turistų! Didesni viešbučiai, populiarūs paplūdimiai, kavinės piko metu – viskas gali priminti labiau turgų negu Lanzarote quiet resort. Tad iš tikrųjų norint quiet place to stay in Lanzarote, reikėtų apie tai pagalvoti kiek iš anksto renkantis kelionę.

Su pačia sala čia viskas gerai. Yra tiesiog daugiau faktorių, kurie arba atneš jus į šurmulį, ar tikrai leis gerai ir ramiai pailsėti. Kas tie faktoriai ir kaip galima jais šiek tiek manipuliuoti, ieškant savojo quiet resort?

Visų pirmu tai sezonas. Taip, visi nori ilsėtis ir atostogauti, kuomet orai patys geriausi. Natūralu, jog tuomet ir turistų bus daugiausia, bet ir ramybės mažiausia. Lanzarotėje sezonas gana užsitęsęs, tad gali bandyti taikyti į jo pradžią ar pabaigą ir taip išvengti pagrindinių srautų.

Quiet places to stay

Toliau seka pačio kurorto pasirinkimas. Didieji Lanzarotės kurortai – Playa Blanca, Costa Teguise – populiariausi tarp turistų ir daugiausiai jų galintys priimti. Natūralu, jog greičiausiai čia  pernelyg daug ramybės ir nerasite. Pasidairykite į mažesnius miestus ir miestelius, ypač šiaurinėje salos dalyje. Jei pavyks rasti kokį nors žvejų kaimelį, turintį nedidelių paplūdimių, tai ir bus jūsų puiki quiet place to stay in Lanzarote. Plačiau apie tai galite paskaityti čia – https://lanzarote-holidays.eu/lanzarote-quiet-places-to-stay/

Na ir trečias faktorius, kuris gali leisti jums susikurti puikias atostogas galbūt net ir būnant minioje kitų turistų – tai viešbučių ir paplūdimių pasirinkimas bei manipuliavimas paros laiku. Mažas, ramus viešbutukas atokiau miesto centro net ir Playa Blanca kurorte gali tapti puikia vieta ramiam poilsiui. Net didžiausias kurorto viešbutis gali būti jums ramybės oaze, jei užsisakysite VIP kambarį su gera garso izoliacija ir šiaip didelėmis patalpomis. O jei visiems paplūdimių ir kavinių smagumas pasirinksite ryto metą, o ne popietę, kuomet išsijudina dauguma turistų, galimai pasijusite atostogaujantys visai ramioje aplinkoje.