SEO paslaugos elektroninėms parduotuvėms

Profesionalios SEO paslaugos ir jų sudedamosios dalys

Internetinių svetainių optimizavimo paslaugos vis labiau populiarėja tarp Lietuvos verslininkų. Tie, kas jau išbandė šias paslaugas suprato, kokią didelę naudą gali duoti internetinės svetainės iškėlimas paieškoje. Populiariausias pasirinkimas – „Google“ paieškos sistema. Visiškai, suprantama kodėl, juk ši kompanija užima lyderio pozicijas visame pasaulyje. Profesionalios SEO paslaugos (Bilger.lt) šiai paieškos sistemai atliekamos jau ne pirmus metus. Bėgant metams ir didėjant Lietuvių emigracijai vis daugiau e-projektų nukreipiama į užsienio rinkas. Daugėja užsakymų, kuomet SEO atliekamas Anglijoje, Norvegijoje ar Vokietijoje. Nepriklausomai nuo valstybės, kurios rinkai bus skirta svetainė optimizavimo proceso sudedamosios dalys išlieka tos pačios. Pirmiausia, SEO specialistai atlieka el.parduotuvės analizę. Būtina kruopščiai išanalizuoti visus svetainės vidinius puslapius, jų turinį. Svarbi ne tik informacija, tačiau ir kaip lankytojais jaučiasi svetainėje. Ar jam patogu ieškoti produktų? Ar gerai įskaitomas tekstas? Su kokiomis kliūtimis susiduriama norint susipirkti patinkančią prekę. Išsamus elektroninės parduotuvės auditas suteikia daug informacijos, kurios pagalba bus galima kurti efektyvia SEO strategiją.SEO (2)

SEO paslaugos el.komercijoje

Kuriant internetinės svetainės skaitmeninę strategiją, kaip jau minėjome, reikia itin preciziškai atlikti vidinį turinio auditą. Kuomet šie darbai yra užbaigti, tuomet SEO specialistai pradeda išorės analizę. Nepriklausomai nuo valstybės, reikia išanalizuoti paieškos sistemoje rašomų raktažodžių kombinacijas, jų kiekius. Taip pat svarbu įvertinti su kokiais konkurentais reikės varžytis dėl TOP pozicijų. SEO paslaugos kaina gali ženkliai padidinti elektroninės parduotuvės lankomumą, o kartu su juo didės ir gaunamos pajamos. Juk kuo daugiau tikslinių lankytojų, tuo daugiau pardavimų. Optimizavimo procesas el.parduotuvei nesiskiria nuo SEO optimizacijos verslo paslaugų tinklapiui. Šiuo atveju, tiesiog bus ženkliai daugiau raktinių žodžių, kurie gali būti naudingi verslui.

SEO (3)

Kas lemia SEO sėkmę?

Greičiausiai tai vienas dažniausių klausimų iš klientų ir iš kitų SEO specialistų. Kas gi lemia SEO sėkmę? Suprantamas noras sužinoti tuos esminius faktorius ir atrasti „Atlantidą“, tačiau jokių stebuklų ar pagrindinių faktorių šiame procese nėra. SEO optimizacijos sėkmę ar kitaip kalbant aukštas pozicijas paieškos sistemoje lemia daug svarbių elementų, tai: internetinės svetainės kokybė, užkrovimo greitis, vidinių link’ų sistema, kokybiškas turinys ir žinoma aukštos kokybės atgalinių nuorodų tinklelis.

Patiko straipsnis? Tuomet patiks ir Bilger.lt

No Comments, Be The First!