Skardos lankstiniai stogui

Stogo uždengimas yra rimtas darbas kurį patikėti galima tik patikimiems meistrams. Tai ne pavėsinė automobiliui ar ūkinis pastatas daiktams susidėti. Pastariesiems galite stoga užsidengti ir pats paprašęs kaimyno pagalbos. Namo stogui reikia ir tiksliai surinktos medinės konstrukcijos ir teisingo difuzinės plėvėlės montavimo, lietaus nutekėjimo vamzdžių gero nuolydžio ir daug kitų niuansų nuo kurių priklauso ar neturėsite problemų eksploatuojant.

Ne visi namai yra tokio aukščio, kad juos galima pasiekti tik su kopėčiomis. Neretai stogas būna labai aukšti ir reikia ne tik pastolių bet ir spec. technikos. Aukštyje dirbti pavojinga todėl šiuos darbus reikia palikti tiems kas žino ką daro. Planuojant stogo dengimo darbus, iš anksto galima apskaičiuoti kana tinksliai kiek reikės papildomų skardos lankstinių nes stogas ne vien tik danga kurią matote. Jei nesidomėjote, turbūt nežinote, kad prieš montuojant stogo dangą, visų pirma yra tvirtinami vandens nubėgimo vamzdžiai o į juos įdedami lenkti skardos gaminiai – laštakiai. Jų lenkimo kampas priklauso nuo stogo kampo, todėl šių stogo elementų parduotuvėje nerasite, tik kelis standartinius išmatavimus. Nusipirkus skardinę stogo dangą, iš gamintojo stogulinija.lt geriausia užsakyti papildoma tokio paties spalvos kodo lygios skardos rulona iš kurios individualiai gaminsite skardos lankstinius stogui.

Mažiausiai vargo tie, kurie pasirenka vienašlaitį stogą, kurio kraštams reikia tik vėjalenčių. Šie skardos elementai yra standartinio pločio ir formos, nebent norėtumėte papildomų lenkimo linijų gražesniam efektui išgauti. Viskas yra įmanoma ir meistrai jums tokias vėjaentes padarys ti reikės už kievieną metrą sumokėti šiek tiek daugiau. Užsakant skardos lankstinius reikia stengtis kad tarp detalių būtų kuo mažiau sujungimų. Supraskite, kiekvieną tokį sujungimą reikės tepti hermetiku, kniedyti, o ateityje šie sujungimai gali tapti lašėjimo priežastimi. Tokius trūkumus sudėtinga pastebėti, blogiausi atvejai kai drėgmė prasiskverbia į pastato vidų ir sugdina ne tik apšiltinimo sluoksnį bet ir vidaus apdailą. Taip gali atsitikti su vidiniais vandens nubėgimo latakais stogo sujungimo vietoje, ypač kvalifikuotai reikia atlikti stoglangių montavimą ant skadinio stogo.