Skyrybos be advokato – kai išsiskiriama bendru sutarimu

Skyrybos – tai žingsnis, kurį žengti paprastai nelengva nei vienam žmogui. Tačiau, deja, bet statistika rodo, kad šiomis dienomis įvykstančių skyrybų skaičius yra labai didelis ir jis bėgant metams nemažėja. Kaip bebūtų, kiekvieno žmogaus gyvenimas yra labai skirtingas – skiriasi požiūris į santuoką ir asmeninius santykius, taip pat skiriasi ir bendravimo įpročiai bei problemų sprendimo būdai. Todėl ir kiekviena santuoka yra labai skirtinga. Tai, kas gali būti lengvai pritaikoma vienų sutuoktinių atveju, kitos poros atveju gali būti visiškai netinkama. Todėl jei jūsų santuoka nenusisekė ir jūs nežinote ar dar ilgai galėsite gyventi kartu, akivaizdu, kad galite vis dažniau pagalvoti apie skyrybas.

Kaip žinoti ar skyrybos yra teisingas sprendimas?

Visų pirma nemaža dalis santuokoje gyvenančių žmonių, kurie mato, kad jų santuoka nenusisekė, savęs ima klausti, kaip jie galėtų būti tikri, ar skyrybos iš tikrųjų gali būti teisingu pasirinkimu? Tai neabejotinai yra labai atsakingas sprendimas. Todėl pirmiausia jums vertėtų pagalvoti apie tai, kokios pagrindinės priežastys iki šiol lėmė jūsų nesutarimus. Pagalvokite ir apie tai, kokių priemonių jūs iki šiol ėmėtės spręsdami įvairias jūsų kasdieniuose santykiuose iškylančias problemas.

Jei jūs vis dėlto iki šiol skyrėte pakankamai nedaug pastangų tam, kad galėtumėte sustiprinti savo asmeninius santykius ir taip pat nebuvote linkę ieškoti taikių sprendimų, kuomet iškildavo įvairūs konfliktai, akivaizdu, kad jūs nepadarėte visko, ką galėjote padaryti. Todėl visuomet yra patariama prieš nusprendžiant nutraukti savo santuoką pagalvoti apie tai, ar visos galimybės jau yra išeikvotos.

Ieškokite pačių taikiausių sprendimų

Kiekvienos skyrybos į dviejų besiskiriančių žmonių gyvenimą atneša didžiulę sumaištį. Todėl streso, įtampos ir nerimo viso skyrybų proceso metu yra pakankamai daug. Dėl šios priežasties vertėtų pasistengti kuo taikiau išspręsti daugelį svarbių klausimų. Skyrybos be advokato yra pats geriausias sprendimas, kurio atveju išsiskiriama bendru sutarimu. Be abejo, taip nutinka anaiptol ne visuomet, kadangi pakankamai dažnai besiskiriantys sutuoktiniai nėra linkę leistis į kompromisus ir jaučiasi esantys teisūs. Tačiau nereikėtų dairytis į kitus. Visų svarbiausia, kad jūs pagalvotumėte apie tai, kokiomis priemonėmis jūs galėtumėte lengviau išsiskirti, kartu išvengdami bet kokio papildomo streso.

Ieškokite informacijos internete

Pradžioje jums neabejotinai iškils labai daug įvairių klausimų, susijusių su būsimu skyrybų procesu. Tačiau atsakymus į tokius klausimus šiandien galima labai nesunkiai surasti naudojantis internetu. Todėl turėtumėte neskubėdami peržiūrėti internete pateikiamą informaciją ir susipažinti su tuo, kas jūsų laukia. Tokią informaciją paprastai pateikia skyrybų advokatai, o tai reiškia, kad lankydamiesi jų internetiniuose tinklalapiuose jūs galėsite lengviau numatyti savo būsimų veiksmų planą, kartu nusiramindami ir suprasdami, kokius tolimesnius žingsnius jūs turėsite žengti.