Trumpalaikės paskolos niekada nėra grąžinamos lengviau

trumpalaikes paskolosJeigu norite ateityje lengviau grąžinti kreditus, tai jums trumpalaikės paskolos neturėtų būti aktualios. Mat jos yra grąžinamos bene sunkiausiai. Klientams, paėmusiems trumpalaikius kreditus, atsiranda nemaži iššūkiai, nes po trumpo laiko jiems privalu grąžinti visą skolą, o papildomos didelės sumos gauti nepavyksta daug kam. Jeigu norite, kad paimta paskola nesukeltų didelių rūpesčių, tai jums reikėtų dairytis į tokius kreditus, kurie grąžinami per ilgesnį laikotarpį, pavyzdžiui – per kelerius metus. Jeigu kredito grąžinimo laikotarpis yra keleri metai, tai logiška, kad paskolos įmokos nebus labai didelės. Žinoma, viskas priklausys ir nuo palūkanų, ir nuo pasirinktos sumos.

Trumpalaikės paskolos yra laikomos labiausiai keliančiomis riziką.

Jeigu nenorite patekti į tokią situaciją, kuomet būtumėte įrašyti į skolininkų sąrašus, tai jums reikės skolas grąžinti laiku. Įmokas bus sunku mokėti tuo atveju, jeigu imtumėte nemažą trumpalaikę paskolą vos porai ar vienam mėnesiui. Tai labiausiai pavojų keliančios paskolos, nes po minėtų mėnesių jums teks padengti visus įsiskolinimus. Taip pat pabrėžti reikia ir tai, kad trumpalaikės paskolos ieškoti jums nebus lengva, nes vis dėlto – jas išduoda vis mažiau kredito įstaigų. Paprasčiausiai trumpalaikė paskola turintiems skolų jau nebėra labai populiari, nes žmonės dažniausiai skolinasi ilgam laikotarpiui ir ima didesnes sumas.

Pabrėžtina, kad tie, kurie renkasi ilgalaikius kreditus, dažniausiai paskolas gauna lengviau, nes jie išvengia visų tų mokumo vertinimo nuostatų reikalavimų ir suvaržymų. Ilgalaikius kreditus gauti yra žymiai paprasčiau, nes įmokos nebūna tokios didelės.

Trumpalaikės paskolos neturėtų būti imamos atmestinai vertinant palūkanas.

Jeigu jūsų tikslas yra kuo pigiau pasiskolinti, tai tikrai neturėtumėte svarstyti galimybės rinktis trumpalaikius kreditus, kurie išduodami lengviau. Paprasčiausiai, dažniausiai tokie kreditai slepia vieną niuansą – vėliau, kai negrąžinsite paskolos, galėsite ją pratęsti, bet teks sumokėti nemažą sumą už pratęsimą. Tokiais atvejais, kai galima atidėti kredito grąžinimo terminą, asmuo daro didžiulę žalą sau, nes jis moka mokestį, kuris niekaip nepaveiks grąžinamos sumos t.y. jos nesumažins nei kiek. Kad ir kiek tokių pratęsimo mokesčių sumokėsite, vis tiek paskolos suma nedidės.

Internetu pasiskolinti pinigų gali kiekvienas asmuo, kuris atitinka kreditorių iškeltą sąlygas. Aišku, įstatymai irgi daro didžiulę įtaką paskolų bendrovių ir kitų kreditorių apsisprendimui. Pagrindinė taisyklė – paskolos gavėjas turi būti pilnametis asmuo. Tad, jeigu esate jaunesni, turėkite galvoje, kad dar neturite teisės gauti vartojimo kreditų. Kita taisyklė, kurią pabrėžia kreditoriai – asmuo turi būti nuolat Lietuvoje gyvenantis LR pilietis. Aišku, kartais vėlgi padaromos išimtys, kurios nepažeidžia įstatymų. Galiausiai, atsižvelgiama į ekonominę padėtį informaciją, esančią kredito istorijos ataskaitoje.

Visi asmenys, kurie teikia paskolos paraiškas, privalo susitaikyti su tuo, kad bus patikrinta kredito istorija. Kreditoriai sužinos kaip anksčiau vykdėte kitus skolinius įsipareigojimus. Jeigu juos vykdėte pažeisdami sutartis, vadinasi paskolos gauti ko gero nepavyks. Į tokius klientus žiūrima su atsargumu, kad nepasikartotų scenarijus.

Vertinant kreditingumą, kreditoriai taip pat pažvelgia kokius įsipareigojimus turi klientas. Peržiūrimos turimo paskolos, lizingo paslaugos, kredito kortelių limitai ir ne tik.

Atnaujinta 2020-05-21

No Comments, Be The First!