Vestuvių fotografas

vestuviu fotografasProfesionalių fotografų paslaugos šiuo metu kaip reikiant paklausios, nes atšilus orams, tiek fotomenininkai, tiek vestuves ir kitas šventes fotografuojantys specialistai gauna vis daugiau užsakymų. Organizuojantiems tokias šventes kaip vestuvės, siūloma jau nebedelsti, nes gali būti atvejų, kad kiekvienas Lietuvoje dirbantis vestuvių fotografas tiesiog atsisakys teikti jums paslaugas – specialistai dabar turi gerokai didesnį darbo krūvį nei turėjo žiemos metu. Vestuvių šventę planuojančios poros dabar gali įsitikinti, kad visi populiariausi fotografai jau yra užimti – jie rezervavo dienas kitiems klientams dar prieš kelis mėnesius ar net metus. Jeigu jums prireikė fotografo šiai vasarai, tai jums teks gerokai paplušėti kol jį surasite.

Pradžioje siūlytume apsidairyti specialiose interneto svetainėse, kuriose nurodomos įvairių specialistų paslaugų anketos. Ten reklamuojasi ir vestuvių fotografai. Šias paslaugas jūs galite užsisakyti iš anksto t.y. jums teks sumokėti rezervacijos mokestį už tam tikrą dieną. Rezervavimas vyksta paprastai  – jūs susisiekiate su norimu fotografu, aptariate visas sąlygas bei kainas, o tada jam sumokate nustatytą rezervacijos mokestį, jog atėjus dienai, fotografas paslaugas teiktų būtent jums, o ne kitiems. Būtina pabrėžti, kad jeigu jūs patys pakeisite planus ir jums nebereikės fotografo paslaugų, tai rezervacijos mokestis nebus grąžinamas.

Įprastai fotografai reklamuotis internete pradėjo žymiai dažniau – jie ten randa tikslinius klientus. Internetu naudotis turėtumėte ir jūs, nes šitaip lengviau surasite specialistą, kuris būtų iš jūsų miesto. Jums vietinius fotografus reikia rinktis todėl, kad jiems netektų daug keliauti. Matote, jeigu fotografas turės daug keliauti, tai jis sugaiš nemažai laiko, išleis pinigų kelionėms, o tai reiškia, kad visas tokias išlaidas turėsite padengti jūs. Tai bus daroma arba iš anksto sumokant kelionės išlaidas arba tiesiog pridedant jas prie galutinės paslaugų kainos. Visą kainą turite suderini iš anksto, jog paskui nebūtų jokių nesusipratimų.

Aptariant kainą, jūs turite fotografui nurodyti visą svarbiausią informaciją. Tai dažniausiai turėtų būti vieta, nuotraukų skaičius, foto sesijų skaičius, nuotraukų redagavimo paslaugos, spausdinimas ir t.t. Turte iš anksto įspėti fotografą ko jūs norėsite.

1 Comment

  1. Matote, internete dauguma proginius rubu nuomojanciu salonu pateikia nuotraukas su suknelemis, todel jus is anksto galite zinoti ka rinktis. Pabreztina, kad kartais pasitaiko ivairiu nesusipratimu, todel radus suknele, geriausia butu paskambinti i salona ir pasiteirauti ar ta suknele nera rezervuota jusu vestuviu dienai.