Geriausių automobilio žieminių padangų apžvalga

Žiemą vyraujanti žema temperatūra, sniegas ir ledas gali būti klastingi vairuotojams. Tiesą sakant, žiemos padangų avarijų pikas yra spalio-sausio mėnesiais. Kanados transporto departamento duomenimis, šiuo metu žieminėmis padangomis atitinkamose klimato zonose važinėja mažiau nei 10 % kanadiečių. Pirkitpadangas.lt Eksploatuojant transporto priemonę ledu ar sniegu padengtuose keliuose kyla pavojus, kad automobilis gali slysti arba prarasti kontrolę. Tokiomis sąlygomis važiuoti su tipinėmis visasezoninėmis padangomis gali būti ypač rizikinga, nes jos skirtos sausiems keliams, o ne slidžiai dangai. Žieminių padangų komplektas padidins jūsų galimybes saugiai važiuoti snieguotomis sąlygomis, neprarandant eksploatacinių savybių šiltuoju metų laiku. www.pirkitpadangas.lt Šiame straipsnyje išsamiai aprašoma, kas sudaro gerą žieminių padangų komplektą, apžvelgiami geriausi modeliai ir dalijamasi keliais naudingais patarimais, kaip saugiai eksploatuoti automobilį apledėjusiu oru.

Ko ieškoti žieminių padangų komplekte?

Žieminės padangos skirtos pagerinti sukibimą ir valdymą įvairiomis žiemos sąlygomis. Konkrečiai jos pasižymi dviem svarbiausiomis sritimis, kurios yra labai svarbios saugiam vairavimui žiemos sąlygomis. “PirkitPadangas

Žieminės padangos turi išlaikyti platų darbinės temperatūros diapazoną, kad išliktų veiksmingos esant žemai temperatūrai. Tai pasiekiama naudojant specialų gumos mišinį arba dangą, kuri leidžia vandeniui ir šilumai tekėti per gumą.

Žieminės padangos taip pat turi efektyviai valyti sniegą, kad nesusidėvėtų. Paprastai tai pasiekiama naudojant agresyvesnį nei vasarinių padangų raštą. PirkitPadangas.lt Kaunas Žieminių padangų protektoriaus raštas yra ryškesnis ir (arba) didesnis siūlų skaičius. Jos taip pat paprastai turi gilesnius griovelius, kurie padeda suskaldyti ledą ir sniegą, kad būtų geresnė trauka.

5 geriausios 2019 m. žieminės padangos

Bridgestone Blizzak DM-V2

Blizzak DM-V2 yra aukščiausios klasės “Bridgestone” žieminė padanga. Ji pagaminta iš pažangaus mišinio, turinčio specialią vandens pagrindo formulę, kuri išlaiko gumos minkštumą esant žemai temperatūrai. “Bridgestone” teigia, kad DM-V2 yra pati patvariausia žieminė padanga iki šiol. Padanga “Blizzak DM-V2” puikiai važiuoja ir ant sniego, ir ant ledo. Ji turi labai agresyvų protektoriaus raštą ir didelį siūlų skaičių, kuris užtikrina sklandų važiavimą net ant sausos dangos. PirkitPadangas.lt Klaipėda – Be to, “Blizzak DM-V2” turi naują “Bridgestone” technologiją “5-free”, t. y. joje nenaudojamos jokios medžiagos, kurių sudėtyje yra suodžių – šalutinio naftos perdirbimo produkto. Todėl padanga nedaro jokio poveikio aplinkai.

“Goodyear Ultra Grip ICE

Ultra Grip ICE yra aukščiausios klasės “Goodyear” žieminė padanga. Skirtingai nei “Bridgestone” visasezonė padanga, šis modelis skirtas tik žiemos sąlygoms, jame įdiegtos įvairios technologijos, sukurtos specialiai vairavimui žiemą. “Goodyear” teigia, kad “Ultra Grip ICE” padangos dėvėjimosi pobūdis yra tolygesnis nei kitų žieminių padangų, o tai užtikrina didesnį ilgaamžiškumą. PirkitPadangas.lt Šiauliai – Padangos gumos mišinys sukurtas taip, kad išliktų minkštas net ir esant ekstremaliai temperatūrai, be to, jis turi papildomą sutvirtinimo sluoksnį, užtikrinantį ilgaamžiškumą. Be to, “Goodyear Ultra Grip ICE” padangos turi specialius ledo griovelius ir lameles (mažus plyšelius gumoje), kurie padeda išsklaidyti vandenį, ledą ir sniegą, kad pagerėtų sukibimas.

Pirelli Winter 240 All Season

“Winter 240 All Season” yra aukščiausios klasės “Pirelli” žieminė padanga. Kaip ir kitos žieminės padangos, ji sukurta taip, kad optimaliai veiktų žiemos sąlygomis, tačiau jos darbinės temperatūros diapazonas yra didesnis nei kitų žieminių padangų. Delfi.lt Padanga “Winter 240 All Season” yra universalesnė nei “Goodyear” padanga “Ultra Grip”, ji tinka važiuoti sausu, šlapiu ir net apledėjusiu keliu. “Pirelli” padanga “Winter 240 All Season” puikiai tinka važiuoti šlapiu keliu ir yra ilgaamžė. Specialios padangos lamelės ir protektoriaus raštas padeda išsklaidyti vandenį, tačiau ji ne taip gerai veikia ant sniego ir ledo kaip “Goodyear” padanga “Ultra Grip”. PirkitPadangas.lt Panevėžys – “Pirelli” padanga “Winter 240 All Season” yra puikus pasirinkimas vairuotojams, norintiems užtikrinti maksimalų saugumą bet kokiomis oro sąlygomis.

Yokohama Advan Snow Pro II

Snow Pro II yra aukščiausios klasės “Yokohama” žieminė padanga. Padanga specialiai sukurta važiuoti sniegu ir ledu, tačiau ji puikiai veikia ir kitomis žiemos sąlygomis. PirkitPadangas.lt Snow Pro II yra viena iš patvariausių žieminių padangų rinkoje ir pasižymi palyginti nedideliu darbinės temperatūros diapazonu. Padangos gumos mišinys turi specialią formulę, dėl kurios ji išlieka minkšta esant ekstremaliai temperatūrai, o “Yokohama” “Snow Pro II” turi specialią sutvirtinimo briauną, kuri padidina patvarumą. Padangos “Snow Pro II” 15min.lt protektoriaus raštas sukurtas taip, kad užtikrintų maksimalų sukibimą su sniegu ir ledu, be to, padanga turi palyginti daug gyslų, kad būtų galima važiuoti lygia sausa danga.