Įmonių paieška ir pergalę lemiantys deriniai

paieška

Įmonių paieška ir kostiumų mados. Kas bendro?

paieškaTurbūt nereikia įtikinėti, kad pasaulis kinta. Puikus pavyzdys – apranga. Štai žmogus žino, kad nuo senų laikų priimta, kokią aprangą rinktis vykstant į darbo pokalbį. Bet atėjus metui, kai norima įsidarbinti ar keičiamas darbas, naujai pasidomima ir nustembama – pasirodo, kad ne viskas taip, kaip anksčiau.

Keičiasi drabužių mados, kostiumai, suvokimas, kaip ką derinti. Atsiranda naujų sprendimų. O ar kada pagalvojote, kad įmonių paieška su šia tema labai susijusi? Čia svarbi skirtis ANKSČIAU ir DABAR. Kas yra dabar? Ogi internetas, daug portalų, įmonių katalogai. Virtualus pasaulis atvėręs plačias duris ir tarsi kviečia ieškoti. Ieškoma ne ko kito, o informacijos. Toji informacija apima ir paslaugų teikėjus, ir prekių tiekėjus, ir pardavėjus. Svarbios ir mažos, ir didelės įmonės.

Ne visi nauji sprendimai pasiteisina, ne visi yra pravartūs. Tačiau įmonių paieškos internetinis variantas priskiriamas prie geriausių dalykų. Prie tokių, kurie ir patogūs, ir tikslingi. Tikslingumas, beje, tikrai reikšmingas, mat dažnai būna taip, kad reikia rasti kuo greičiau, o ir kokybė aktuali. Taip ir dairomasi plačiajame ir gal netgi žaviajame internete. Tarsi kokiose plačiose prerijose, tik… be prerijų, o su gausybe informacijos šaltinių.

Jeigu pasiteirautumėte, kas bendro tarp įmonių paieškos ir kostiumų, atsakytume, kad šias temas sieja kintančios mados (tik ieškant prekių ar paslaugų bene tinkamesnis žodis „tendencijos“). Yra ir skirtumas: kintant madoms gali tapti neaišku, kaip ką derinti, kokias aprangos detalės rinktis, o štai virtuali įmonių paieška orientuota į maksimalų aiškumą.

Batai, sportas ir… verslas

Kad jau apie madas, tai apie madas… Batai ir verslas – įdomus palyginimas. Kai prie aprangos priderinate batus, sulaukiate įvertinimo „geras derinys“. Draugas ar antra pusė pasako, kad gražiai atrodote.

Sporte irgi būna gerų derinių, padedančių prasiveržti ir pasiekti pergalę. Juk nei futbolas, nei krepšinis nėra tik lakstymas.

Gerų derinių reikia ir versle. Įmonių paieška – viena medalio pusė. Kitoje medalio pusėje yra tai, ką įmonė gali pasiūlyti.