Į ką kreiptis norint turėti UAB?

uab pirkimasDidžiules išlaidas verslo pradžios metu patiria tie, kurie viską daro prieš tai neįvertinę visų niuansų. Tai teigia ekspertai, kurie susiduria su naujais verslininkais. Didžiausia klaida yra būtent netinkama pasiruošimas. Tai reiškia, kad verslui ruoštis reikia ne tik apgalvojant visą plėtrą, bet ir gerai įvertinus to verslo įregistravimo galimybes. Mat, jos Lietuvoje yra ganėtinai geros, tačiau reikia turėti galvoje, kad kiekviena verslo įteisinimo forma yra skirtinga ir reikalaujantis skirtingų išlaidų. Vienas įmones galima registruoti pigiau, o kitas – brangiau. Aišku, daug ką lemia ir pasirinktas veiklos įteisinimo metodas.

Kalbant apie įmones, verta išskirti tai, kad jos gali būti registruojamos keliais būdais ir visi reikalauja skirtingų išlaidų. Pagrindinis būdas – steigti įmonę patiems. Tai pareikalaus nemažai laiko, o taip pat – žinių. Ką jau kalbėti apie pinigus. Tai bene brangiausias būdas įteisinti norimą veiklą. Pigesnis variantas būtų kreiptis į specialistus, kurie tekia tam tikras paslaugas. Tos paslaugos leidžia sutaupyti gana nemažai pinigų. Tai aktualu turėtų būti tiems, kurie veiklą pradeda su labai ribotu biudžetu.

Jeigu kreiptumėtės į tam tikrus paslaugų teikėjus, tuomet įmonės registravimas jums kainuotų mažiau, nei tai darytumėte patys. Aiškiau kalbant, įmonių registravimo paslaugas tiekiantys specialistai gali pasiūlyti iš šalutines, bet labai susijusias paslaugas – įstatinio kapitalo formavimą ar registracijos adreso suteikimą. Jeigu jūs įmonę žadėjote registruoti savo vardu prieš tai nusipirkę nekilnojamą turtą, tuomet žinokite, kad tas NT nėra būtinas. Jūs tiesiog gautumėte paslaugų teikėjų sutikimą registruoti įmonę jų nekilnojamo turto adresu. Tai niekaip nepakenktų jums, kaip įmonės savininkams. Tokia paslauga kainuoja vos kelias dešimtis eurų.

Aišku, užsakant tokias paslaugas, pravartu pasidomėti kas jas teikia, jog nebūtų taip, kad kreipiatės į sukčius. Yra daug įmonių ir privačių asmenų, kurie teikia kokybiškas paslaugas. Tokie paslaugų teikėjai netgi gali tarpininkauti steigiant norimas įmones. Aišku, dar svarbiau yra pažymėti, kad UAB pirkimas iš tokių paslaugų teikėjų gali padėti maksimaliai sumažinti išlaidas. Būtinai tuo pasidomėkite plačiau, nes tai tikrai naudinga.