Kad mylimiausios suknelės tarnautų ilgai…

Ko gero, kiekviena iš mūsų turime vieną ar net kelias pačias mylimiausia sukneles, tad, nieko keista, jog norime, kad jos mums tarnautų kuo ilgiau. Tačiau šią užduotį įgyvendinti – ne taip paprasta, vis dėlto, įmanoma. Taigi, pats metas pasidomėti, ką reikėtų daryti ir ko ne, norint, kad mylimiausios suknelės mus džiugintų kuo ilgiau.Suknelė

Skirtingi audiniai prižiūrimi skirtingai

Bene viena svarbiausių taisyklių, kurią turėtumėte prisiminti, kad suknelės patrauklią išvaizdą išlaikytų kuo ilgiau, yra ta, kad skirtingi audiniai yra prižiūrimi skirtingai. Vienokios temperatūros vandeniu turėtų būti skalbiama medvilnė, kitos – nailonas; vienokia skalbimo priemones reikėtų naudoti šilkui; kitokia – vilnai. Taigi, jei norite, kad suknelė tarnautų kuo ilgiau, paisykite šios taisyklės. O, jei audinių pasaulis jums atrodo pernelyg klaidus ir nežinote visų subtilybių, kaip prižiūrėti vieną ar kitą audinį, atminkite, jog šią problemą išspręsti galite lengvai bei greitai. Ant kiekvienos suknelės raiste ne tik nuorodą, iš ko ji yra pagaminta, bet ir glausta rekomendacija, kaip prižiūrėti audinį; kaip ir kuo užtikrinti jo švarą. Taigi, viska, ką jums belieka daryti, tik – laikyti šių rekomendacijų.

Jei ant suknelės yra dėmė, pašalinkite ją iš karto

Dar viena taisyklė, kurios svarbu laikytis, norint užtikrinti maksimaliai ilgą suknelės tarnavimo laiką, skamba taip: jei ant suknelės atsirado dėmė, tuomet iš karto ją pašalinkite. Ne paslaptis, kad kavos, arbatos, vyno dėmės yra labai intensyvios ir įsisenėjusias tokio pobūdžio dėmes yra labai pašalinti. Tokiu atveju tenka naudotis agresyvia priemones, kurios, gali pakenkti audiniui, paskatinti greitesnį jo nusidėvėjimą.

Daug keliaujančioms – neglamžūs audiniai

Ne ką mažiau svarbu klausimas, ir kaip visada atrodyti ne tik stilingai, bet ir tvarkingai, ypač ekstremaliomis situacijomis, kurių, šių dienų gyvenime pasitaiko ne taip jau ir retai. Jei esate viena iš tų moterų, kuri ypač dažnai keliauja, kitais žodžiais tariant, gyvena ant lagaminų ir dievina sukneles, tokiu atveju pirmenybę teikite toms, kurios yra pagamintos iš neglamžių audinių. Jas vilkėdamos visuomet atrodysite tvarkingai, net ir tuo atveju, jei suknelė yra ką tik išimta iš lagamino ir nebuvo galimybių ją lyginti.