Kaip prižiūrėti veido odą vasaros metu?

Vasara yra metų laikas, kurį siejame su poilsiu lauke, saulės voniomis, smagiomis kelionėmis ir gražiu įdegiu. Aukštesnė temperatūra ir saulė skatina daugiau laiko praleisti gamtoje, pasivaikščioti arba pasivažinėti dviračiu. Tačiau reikia prisiminti, kad išoriniai veiksniai, ypač karštuoju metų laiku daro didelę įtaką mūsų odai. Taigi, kaip prižiūrėti odą vasarą?

Visų pirma derėtų pagalvoti apie apsaugos nuo saulės priemones. Mūsų oda yra barjeras, apsaugantis kūną nuo žalingo UV spinduliuotės poveikio. Norint apsaugoti odą nuo skausmingo įdegio ir greitesnių senėjimo procesų patartina prieš išeinant į lauką naudoti apsauginius kremus su aukštu filtru.

Visų antra – tinkamas odos drėkinimas. Susidūrusi su išoriniais veiksniais, saule arba vėju oda tampa sausa. Todėl verta atrasti efektyvius drėkinamuosius preparatus. Lengvesnės tekstūros drėkinantys kremai, kūno pieneliai ne tik užtikrins tinkamą odos drėkinimą, bet ir neapsunkins jos karštą vasaros dieną. Jei oda yra labai sausa ir sudirgusi tuomet galima vakare naudoti sodresnius, sviesto konsistencijos kremus. Dėl tinkamo drėkinimo oda tinkamai atliks savo funkciją ir geriau apsaugos vidaus organus nuo spindulių.

Taip pat verta susitelkti ir ties tinkamu veido odos valymu. Kiekvieną vasaros dieną patartina naudoti lengvą veido prausimosi gelį, kad būtų pašalinti visi makiažo likučiai, riebalų perteklius ir toksinai. Veido ir kūno šveitiklis turėtų būti naudojamas kartą per savaitę. Jame yra mažų abrazyvinių dalelių, kurios efektyviai pašalina negyvas odos ląsteles ir išvalo, atgaivina ir tonizuoja odą. Optimaliam veido odos pH palaikymui yra naudojamas tonikas, kuris yra naudojamas po veido plovimo. Norint optimalios odos priežiūros būtų vertą paanalizuoti preparatų sudėtis ir pasirinkti tinkamiausią kosmetiką. Visa odos priežiūros rutina vasarą padės ne tik palaikyti gerą odos būklę, bet ir atitolinti senėjimo procesus.