Kaip žinoti, kuri pažinčių svetainė jums labiausiai tinka?

Šiuolaikiniame pasaulyje pažintys internete darosi vis populiaresnės ir dažnesnės. Tačiau žmonėms, kurie galvoja apie pažintis internetu arba nori ten užsiregistruoti pirmą kartą, galbūt būtų aktualu žinoti, kaip rasti sau tinkamiausią ir geriausią svetainę? Be abejonės, viskas priklauso nuo to, ko tikitės ir ko ieškote, tačiau šiame straipsnyje apžvelgsime, pagal kokius kriterijus vertėtų rinktis tokius portalus ir kaip žinoti, kur lengviausia bus rasti tai, ko ieškote?

Kuo platesnė bendruomenė – tuo geriau

Kad ir kokios pažintys jus domintų ar būtų jums aktualios, svarbu, kad pažinčių platformoje ir portale būtų daug aktyvių narių. To patikrinti – neprisijungus yra beveik neįmanoma, todėl geriausia – išbandyti patiems arba klausyti, kur naujas pažintis mezga kiti žmonės. Didžiausiuose portaluose Lietuvoje galite rasti dešimtis tūkstančių arba net daugiau nei šimtą tūkstančių įvairių, aktyvių naudotojų.

Geriau yra užsiregistruoti didesniame puslapyje ir tuomet jungtis prie konkrečių grupių ar bendruomenių tuose puslapiuose negu sėdėti 24 valandas per parą itin nišiniame portale, laukiant kol kas nors prisijungs ar atsakys į žinutes.

Pažintys suaugusiems ar įprasti pasimatymai?

Lengviausia pažinčių portalų ieškoti žinant, kokių konkrečiai pažinčių žmogus tikisi. Paprasčiausia jas išskirti į pažintis suaugusiems bei standartišką būdą – įprastus pasimatymus ir susitikimus. Jeigu kalbame apie pirmąjį būdą, tuomet daugumai labiau imponuos tokios svetainės, kaip www.pazintysxxx.online/ ar panašios. Juose užsiregistravę nariai dažnai yra daug labiau suinteresuoti smagiai praleisti laiką, bet neįsipareigoti.

Įprastesnio ir labiau standartinio kelio ieškantiems žmonėms tinka ir bet kurie įprasti pažinčių portalai. Tačiau verta žinoti, kad realius ir tvirtus santykius galima sukurti beveik bet kokiomis aplinkybėmis. Pasak tyrimų, apie 15% santykių, kurių statusas apibūdinamas, kaip draugai su privalumais, vėliau perauga į realius ir tvirtus santykius. Tad net ir pažinčių suaugusiems portalas gali tapti ta vieta, kur užsimegs rimti santykiai tarp kelių žmonių.  

Kokioje vietoje gyvenate ar būnate?

Gyvenamoji vieta yra labai svarbi bandant rasti geriausią erdvę pažintims megzti. Vis daugėjant emigrantų skaičiams aktualu, kad ir lietuviai, kurie gyvena ne Lietuvoje, o kitose šalyse, galėtų megzti pažintis nebūtinai su vietiniais gyventojais, bet su ten pat ar kitose vietose gyvenančiais tautiečiais.

Yra daug žmonių, kurie nuolat, dėl darbo, mokslo ar kitų priežasčių, keliauja. Jiems irgi aktualu, kad būtų lankstumo susirašinėjant, komunikuojant.

Funkcijos ir privilegijos nariams

Bet kuri pažinčių svetainė įprastai turi ir tam tikrą sistemą, kaip kategorizuojami nariai ir kokiomis privilegijomis jie gali naudoti. Jeigu bendruomenė svetainėje yra didelė ir plati, už tam tikras privilegijas mokėti gali būti verta. Tačiau, jeigu bendruomenė neatitinka jūsų lūkesčių ar interesų ir jaučiate, kad bus sunkoka užmegzti produktyvų bendravimą – tikrai neverta mokėti už privilegijas, premijas ar statusus, kurie nesuteiks papildomos naudos mezgant romantines pažintis.

Tiesa, nepamirškite, kad pažinčių portalams skirtos išlaidos neturėtų sudaryti didelių sąnaudų galutiniame jūsų biudžete. Tam skirkite tik tokią dalį pinigų, kurios nebūtų gaila.