Kanalinis polikarbonatas ir jo panaudojimo variantai

Daugeliui ši medžiaga bei jos gaminiai jau gali būti pažįstami. Kadangi jie sėkmingai naudojami jau ne vienerius metus. Ir tam tikrose srityse tapo tikru perversmu, kuris leido pakeisti iki tol naudotus sprendimus. Vienas iš geriausių pavyzdžių galėtų būti šiltnamiai. Kadangi būtent jie pagaminti iš šios medžiagos laikomi geriausiu pasirinkimu. Tačiau tai gali būti naudinga ne tik užsiimantiems daržininkyste. Kadangi tai gali būti lygiai taip pat sėkmingai pritaikyta ir stogams ar stoginėms. Tai leidžia maksimaliai apsirūpinti natūralia šviesa, tuo pačiu išvengiant ir sudėtingų konstrukcijų. Dėl tos pačios priežasties toks gaminys labai pasitarnauja ir reklaminiams projektams kurti.

Išskirtinės šio gaminio savybės

Tai pakankamai unikalus produktas, kuris vienu metu leidžia suderinti kelias geriausias savo savybes. Pirmiausia, kanalinis polikarbonatas pasižymi pralaidumu šviesai. Aišku, tai gali būti kontroliuojama renkantis labiau pralaidžius arba labiau tamsesnius variantus. Tačiau bet kuriuo atveju erdvė bus aprūpinta natūraliais saulės spinduliais. Bet net ir bėgant metams ši medžiaga nelabai praras tokios savo savybės. Taip pat ji pasižymi itin nedideliu svoriu. Todėl puikiai tinka įvairiausiems projektams. Kadangi tuomet nereikia galvoti apie įprastas bei sudėtingas konstrukcijas. Tad ir įsirengti tokią terasos stoginę bus žymiai paprasčiau, negu renkantis kitą dangą. Be to, šis variantas yra atsparus tiek nepalankioms aplinkos sąlygoms, tiek ir daugeliui cheminių medžiagų.

Ar verta nerimauti dėl pažeidžiamumo?

Tai neretas klausimas, kuris visiškai natūralus. Kadangi ir pati medžiaga yra pakankamai plona, lengva bei iš pirmo žvilgsnio trapi. Tačiau ir tikrųjų kanalinis polikarbonatas yra gana atsparus smūgiams bei mechaniniams pažeidimams. Aišku, jis tikrai nėra skirtas atlaikyti didelius krūvius, tačiau naudojamas buityje tikrai nekels problemų. Geriausias to įrodymas yra šiltnamiai ar stoginės, kurioms tenka atlaikyti tiek krušą, tiek ir sniego sluoksnį žiemos metu. Tačiau pažeidimų nepasitaiko. Dėl to neretai gamintojai ar pardavėjai netgi gali pasiūlyti specialią garantiją tokiems gaminiams. O natūralios nepalankios aplinkos sąlygos bei drėgmė šiai medžiagai tikrai nekels problemų.

Kanalinį polikarbonatą galima įsigyti ir internetu iš https://e-heliopolis.lt el parduotuvės.