Naktinukai ir jų priežiūra: ką svarbiausia žinoti?

Renkantis naujus naktinukus kokybė visada yra vienas svarbiausių kriterijų, tačiau ne ką mažiau svarbu ir tai, kaip naktinukai bus prižiūrimi. Šie miego drabužiai, kaip ir apatinis trikotažas, reikalauja gana specifinės priežiūros, todėl labai svarbu į tai atsižvelgti, ir pasirūpinti, kad naktinukai tarnautų kuo ilgesnį laiką. Taigi, ką svarbu žinoti apie jų priežiūrą?

Naktinukų skalbimas

Visada svarbu atkreipti dėmesį į tai, kas yra rašoma naktinukų etiketėje. Kai kurie miego drabužiai gali būti skalbiami tik rankomis, o kai kurie jų gali būti skalbiami ir skalbimo mašinoje. Visada svarbu tai, kad skalbimui būtų parenkama ne per aukšta temperatūra, nes priešingu atveju gali būti pažeidžiamas drabužio audinys.

Skalbinių rūšiavimas

Balti drabužiai neretai yra skalbiami naudojant baliklį, o tai kelia pavojų spalvotiems audiniams. Ir priešingai – baltų naktinukų nerekomenduojama skalbti su spalvotais drabužiais, nes kiti skalbiniai gali juos nudažyti. Kad taip nenutiktų, baltus ir spalvotus drabužius visuomet skalbkite atskirai.

Pasidomėkite specifine audinių priežiūra

Naktinukai siuvami iš labai įvairių audinių, todėl palanku pasidomėti, kokia yra rekomenduojama vienokio yra rekomenduojama įvairių audinių priežiūra. Tai, kas tinka medvilnei, nebūtinai tik ir šilkui, tad specifinės žinios tikrai niekada nepamaišys. Informacijos apie įvairių audinių priežiūrą galėsite rasti tiesiog naršydami internetinėje erdvėje, taigi, skirkite tam šiek tiek laiko.

Jei atsirado nedidelių pažeidimų…

Nieko nėra amžino, tad net ir kokybiški naktinukai anksčiau ar vėliau gali įplyšti. Kuo anksčiau pastebėsite pažeidimus, tuo greičiau galėsite juos pašalinti, todėl tuomet, jei audinyje atsirastų pažeidimų, nedelskite ir juos užsiūkite. Kol pažeidimai yra nedideli, juos pašalinti yra tikrai labai paprasta, taigi, karts nuo karto apžiūrėkite naktinukus, ir įsitinkite, kad jie nepriekaištingos būklės.

Jei naktinukai bus tinkamai prižiūrimi, tokiu atveju jie tarnaus tikrai ilgą laiką. Taigi, visada svarbu pasidomėti, kokia priežiūros informacija yra pateikiama ant naktinukų etiketės, ir kokia yra specifinė ta tikrų audinių priežiūra (pastaroji informacija padės tinkamai rūpintis ne tik naktinukais, bet taip pat ir kitais drabužiais).