Parduodate mišką? Pateikite pakankamai informacijos

Parduodu mišką

Miško pardavimas – tikrai nekasdienė procedūra: visų pirma todėl, kad ne kiekvieno nuosavybei priklauso toks objektas; o antra – todėl, kad miškas gali būti kur kas daugiau nei vien tik plotas, kuriame auga įvairių rūšių medžiai. Daugumai žmonių miškas yra objektas, kuris buvo perduotas iš karto į kartą, tad yra susijęs su daugybe įvairių prisiminimų bei emocijų. Vis dėlto, jei nutiko taip, kad norite parduoti šį objektą, negalite apsiriboti vien tik skurdžiu skelbimu, kurio antraštė yra parduodu mišką. Jei jau nutarėte parduoti mišką, tai ir informacijos skelbime turėtų būti pakankamai. Tai verta daryti dėl dviejų priežasčių: visų pirma, padidės jūsų galimybė parduoti mišką; antra – sutaupysite laiko, nes išvengsite netikslingų skambučių. Tačiau, kaip suprasti, kokia informacija iš tiesų yra reikalinga ir būtinai turėtų atsidurti skelbime, o kurių informacinių elementų verčiau atsisakyti? Siūlome jums keletą rekomendacijų apie tai, koks iš tiesų turėtų būti skelbimo su antrašte parduodu mišką, turinys.

Vienas svarbiausių akcentų, kurį privalu nurodyti skelbime, yra miško plotas. Reikia pastebėti, kad neretai žmonės, kurie planuoja pirkti mišką, jau iš karto yra apsisprendę, koks turėtų būti perkamo miško plotas. Taigi, jį nurodydami, taupysite ir savo, ir kitų žmonių laiką.

Skelbimą skaitantiems žmonėms gali būti aktualu sužinoti ir tai, ar miškas buvo kirstas. Jei taip, būtinai tai nurodykite skelbime, patikslindami aplinkybes, pavyzdžiui: miškas buvo kirstas, miškas buvo retintas, miškas buvo retintas ir kirstas. Reikia pastebėti, kad nemažai daliai žmonių informacija apie tai gali tapti vienu svarbiausių kriterijų, padėsiančių apsispręsti.

Taip pat nepamirškite nurodyti, kiek metų miškui yra, ši informacija taip pat ne ką mažiau svarbi mišką planuojantiems įsigyti žmonėms. Vyraujanti medienos rūšis – taip pat domina mišką planuojančius pirkti žmones. Taigi, užsiminkite apie tai, kokių medžių (drebulių, uosių, beržų, ąžuolų, pušų ar kt.) yra daugiausia. Jei galite pasakyti procentinė išraišką, būtinai nurodykite.

Skelbimas su antrašte parduodu mišką, turi būti tikslus, aiškus bei informatyvus. Jei laikysitės šių rekomendacijų, paruošti šiuos kriterijus atitinkantį skelbimą nebus sunku.