Striukės moterims, kurios NIEKADA neišeis iš mados!

striukes moterims

Lietuviškas oras gana permainingas, tad norint, kad net ir pačiomis šalčiausiomis dienomis netektų pergyventi dėl drėgmės bei šalčio – būtina tinkama apranga. Šįkart norime pakalbėti apie moteriškas striukes. Kodėl būtent jas? Kadangi dažniausiai moterys ieško tokios aprangos, kuri būtų ne tik šilta, tačiau tuo pačiu ir su kuria atrodytų stilingai. Striukės moterims suteikia galimybę net ir labai šaltomis dienomis keliu eiti tarsi podiumu!

Dažna moteris kiekvienais metais perka vis naują striukę, kadangi norisi prisitaikyti prie mados tendencijų bei atrodyti puikiai kiekviename žingsnyje. Visgi, vietoj nuolatinių drabužių pirkimo rekomenduojame kartą investuoti kiek daugiau į gaminius ir tą pačią aprangą nešioti ilgus metus. Juk yra tokių drabužių, kurie atrodo skoningai ir tuo pačiu yra ilgaamžiai.

Termo striukės

Termo striukės – puikus pasirinkimas ir suaugusiems, ir vaikams, kurie nori, kad lietuviškas klimatas neliūdintų savo šalčiu. Didelis pliusas yra tai, kad jos pagamintos iš labai kokybiškos medžiagos, taigi tarnaus ilgai bei sėkmingai.

Termo striukės taip pat yra labai stilingos, tad prie jų labai puikiai atrodo tiek oficiali, tiek laisvalaikio apranga. Juolab, galima atrasti labai platų skirtingų modelių spektrą, tad kiekvienas atras tai, ko ieško ir kas jam leidžia jaustis puikiai.

Jeigu nusprendėte, kad termo striukės yra geras pasirinkimas – siūlome pirkti originalią. Žinoma, ji kainuos kiek daugiau, tačiau galiausiai ją ir nešiosite kur kas ilgiau, tad investicija greitai atsipirks.

Juodai baltos striukės

Dar vienas būdas įsigyti drabužį, kuris Jums tarnaus ilgus metus ir vis tiek atrodys skoningai – juodai balti drabužiai. Tai apranga, kuri leidžia puikiai atrodyti kad ir kur einate, kad ir ką veikiate. Visi puikiai žinome, kad juoda ir balta yra klasikinės spalvos, kurios leidžia tiek puikiai atrodyti, tiek gerai jaustis nepriklausomai nuo to, koks stilius dominuoja konkrečiu metu. Taigi, striukės moteriams savo madomis keičiasi, tačiau juodai balti lauko drabužiai visą laiką išlieka gražūs.

Didelių dydžių striukės

Šiuo metu moterys dažniausiai stengiasi pabrėžti savo kūno linijas. Tačiau kad kaip keistųsi mados – didelių dydžių moteriškos striukės vis tiek išlieka vienu populiariausių ir dažniausiai pasirenkamu drabužiu, kuris leidžia jaustis bei atrodyti puikiai. Rekomenduojame įsigyti striukę, kuri yra oversize Jums. Tiesa, galbūt ją kada nors prieisite. Tokiu atveju ji irgi galės būti puikiai nešiojama.

Klasikiniai įliemenuoti lietpalčiai

Taip pat galima būtų išskirti lietpačius, kurie atrodo labai puikiai nepriklausomai nuo to, koks stilius tuo metu dominuoja. Paprasčiausiai viskas keičiasi, tačiau jeigu žmogus turi stilių- jis tikrai neišnyks. Galima būtų pabrėžti, kad klasikiniai įliemenuoti lietpačiai yra labiausiai tradiciją išlaikęs lauko drabužis su kuriuo bet kuri moteris atrodys labai skoningai, o gal net ir prabangiai. Siūlome įvertinti tai, kad kartą įsigijus visą likusį gyvenimą galėsite nebeieškoti naujo lietpačio.

Visos moterys nori atrodyti dailiai, tačiau tuo pačiu vilkėti patogią aprangą su kuria būtų galima nueiti dešimtis kilometrų kiekvieną dieną. Investuokite daugiau, tačiau nešiokite tą patį rūbą visą gyvenimą. Juk tokie ir turi būti kokybiški drabužiai.