Sužadėtuvių žiedai: nuo ko priklauso jų kaina?

suzadetuviu ziedaiNors neretai vestuvės yra tituluojamos kaip viena gražiausią bei svarbiausių gyvenimo švenčių, reikia akcentuoti, kad prieš šią gražią šventę laukia ir dar vienas, ne ką mažiau svarbus žingsnis. Tai – sužadėtuvės. Jei vienas pagrindinių vestuvių šventės atributų yra vestuviniai žiedai, tai sužadėtuvės yra neįsivaizduojamos be sužadėtuvių žiedo. Belieka tik pridurti, kad sužadėtuvių žiedai yra išskirtinai papuošalai, tad apie juos svarbu žinoti tam tikrus akcentus. Kaip tik apie tai ir pakalbėsime šį kartą.

Nors sužadėtuvių žiedai yra labai plati tema, ko gero, bene vienas labiausiai dominančių dalykų yra jo kaina. Jei tik pradėsite domėtis, kiek kainuoja sužadėtuvių žiedai, pamatysite, kad kainų įvairovė yra labai didelė. Taigi, natūraliai kyla ypač reikšmingas klausimas: kodėl kainos tokios skirtingos ir kas lemia greitai pastebimus jų skirtumus? Yra kelios priežastys, kurias netrukus išvardinsime.

Metalas

Bene viena svarbiausių priežasčių, nuo kurios priklauso, kiek kainų sužadėtuvių žiedai, yra metalas. Kaip žinia, sužadėtuvėms skirti žiedai gali būti pagaminti iš įvairių metalų: platinos, sidabro, aukso. Bene patys brangiausi juvelyriniai dirbiniai yra tie, kurie pagaminti iš aukso, po jų seka platina. Taigi, nederėtų stebėtis pamačius, jog auksinio sužadėtuvių bei sidabrinio sužadėtuvių žiedo kaina gerokai skiriasi.

Akmuo

Jei vestuviniai žiedai yra retai dekoruojamo papildomomis priemonėmis, tai sužadėtuvių žiedai drąsiai gali būti vadinami tais, kuriems puošybos elementų negailima. Vienas iš galimų puošybos pasirinkimų yra akmuo. Kaip žinia, sužadėtuvių žiedai gali būti puošiami įvairiai akmenimis – smaragdais, briliantais ar deimantais. Belieka tik pridurti, kad šie akmenys turi ypač daug įtakos galutinei žiedo kainai.

Dydis

Dar vienas matmuo, pagal kurį galime spręsti, kokia bus galutinė žiedo kaina, yra jo dydis. Kuo didesnė bei platesnį žiedą pasirinksite, tuo didesnė bus ir jo kaina.

Taigi, jau sužinojome, kokios yra pagrindinės priežastys, nuo kurių priklauso, kokia bus žiedo kaina. Tai – pasirinktas metalas bei akmuo, o taip pat ir žiedo dydis. Tikimės, kad ši informacija bus naudinga renkant vieną svarbiausių papuošalų gyvenime.