6 patarimai, kad lagaminas būtų paruoštas tinkamai, o kelionė praeitų sklandžiai

LagaminasVisiems keliaujantiems atsiranda nemažai rūpesčių ką gi vertėtų dėtis į lagaminą, kad jis nebūtų pripildytas nereikalingų daiktų, kurie galbūt ir visai nebus paliesti kelionės metu. Iš pradžių atrodo, kad viskas yra reikalinga, tačiau tie, kurie keliauja dažnai, jau geba atsirinkti tik tuos daiktus, kurie yra išties verti keliauti kartu. Išskiriami keli patarimai, kaip reikėtų ruošti savo lagaminą kelionei.

Pirmas patarimas: lagaminas negali būti visiškai pilnas. Klausiate kodėl? Juk norisi pasiimti tiek daug daiktų, o ir jie visi netelpa, tad reikia atsirinkti tik pačius reikalingiausius, bet vis tiek dar reikia pasilikti vietos? Tikrai taip, visų pirma, dėl matavimo, svėrimo reikalavimų oro uostuose. Ne retai svarstyklės namuose gali rodyti ne tiksliai, o jei iš viso jų neturite, iš akies tikrai labai sunku neperžengti ribos. Tad geriau mažiau negu daugiau, jei įsidėsite mažiau daiktų arba paliksite bent kilogramą ar du, būkite tikri vėliau sau padėkosite. Po kelionės nebereikės išmesti daiktų, kadangi tikrai nusipirksite kokį suvenyrą ar kažką gražaus svečioje šalyje.

Antras patarimas: dokumentams ir pinigams raskite atskirą vietą lagamine. Šių daiktų jums prireiks dažnai, todėl neužkraukite jų kitais daiktais, kad nereikėtų ilgai kuistis, kad rastumėte dokumentus ar piniginę. Tiesa, niekada nepaleiskite šių daiktų iš akies, todėl nevertėtų jų dėlioti gerai matomoje vietoje.

Trečias patarimas: paisykite taisyklių, ką galima vežtis rankiniame bagaže, o ko ne. Tai padės jums greitai pereiti patikrinimo punktus ir be jokių nemalonumų patekti į lėktuvą.

Ketvirtas patarimas: drabužiai neturi būti iš visų keturių metų laikų. Prieš išvykdami pasidomėkite orais svečioje šalyje, tam, kad neprisidėtumėte nereikalingų drabužių. Tas pats galioja ir batams ar grožio prietaisams, kosmetikai. Šiuos daiktus dėkite į lagaminą itin saikingai.

Penktas patarimas: būkite atidūs ir žingeidūs. Vos tik atvykę paieškokite turizmo punktų, pasiimkite žemėlapių su lankytinomis vietomis ir turėkite su savimi interneto ryšį, kad greičiau galėtumėte rasti visas vietas, kurias verta pamatyti.

Šeštas patarimas: mėgaukitės savo nuostabiomis atostogomis!

Parašykite komentarą