Automobilis su vairuotoju ar be vairuotojo Jūsų šventei?

Automobilis su vairuotoju

Lietuvoje pagaliau į madą atėjo automobilių nuoma įsimintinoms progoms, ir toli gražu, neapsiribojama vestuvėmis ar verslo susitikimais. Tai gražu, nebrangu, tačiau elegantiška ir patogu apskritai visoms šventėms – jubiliejams, krikštynoms, mergvakariams ar bernvakariams ir pan. Visgi, dažnai kyla klausimas nuomotis automobilį su ar be vairuotojo. Tad apsvarstykime visus “už” ir “prieš”.

Automobilis su vairuotoju

Niekas nedrįs paprieštarauti, kad automobilis su vairuotoju yra labai patogu. Juk šventė turi būti visiems, o ne tik vienam iš sutuoktinių, kuris galės pakelti taurę šampano už šventės kaltininkus. Kai tuo tarpu, antroji pusė lūkuriuos su automobilio rakteliais. O kur dar pikti žvilgsniai kai vakaras, rodos, ką tik prasidėjo, o šeimyna arba antra pusė jau skuba namo.

Kita vertus, automobilis su vairuotoju – visuomet yra saugu. Profesionalūs vairuotojai tikrai pasirengę bet kokioms ekstremalioms situacijoms. Juolab, kad į šias paslaugas įeina ne tik vairavimas, tačiau ir papildomas aptarnavimas, paslaugus bendravimas ir pan.

Niekas Jūsų neskubins, piktai nešnairuos į laikrodį ir neskaičiuos sekundžių, išliks diskretiškas. Jūs galėsite atsipalaiduoti ir kartu su visais pasidžiaugti įsimintina proga, kai laikas, o su juo ir žavinga akimirka sustoja.

Automobilis be vairuotojo

Rinktis pastarojo nuomą dažniausiai veda pinigų motyvas. Ar tai pigiau? – vargiai. Skaičiuojant kainą reiktų pridėti papildomas išlaidas – automobilio puošybą, kurą ir kitus, apie ką paprastai pamirštame nuomojantis automobilį su vairuotoju. Visgi, jeigu turime jauną sūnėną, dukterėčią ar pusbrolį, kuris ką tik gavo naujai iškeptą vairuotojo pažymėjimą ir jam nieko daugiau nesinori kaip tik praskrieti naujutėlaičiu automobiliu per gatves, automobilio nuoma be vairuotojo būtų teigiamai įvertintas sprendimas.

Nors nuomojami automobiliai yra draudžiami “Kasko” draudimu, o prie vairo sėdintis jaunuolis gal ir negalės užtikrinti visiško saugumo ar diskretiškumo, tačiau vairuos “savas”, kuriam tokia patirtis, greičiausiai, įsimins visam gyvenimui.

Kiekvienas renkamės pagal save, tačiau aš manau, kad, šiandien, didesnį komfortą pasiūlyti gali automobilio nuoma su vairuotoju, nei be jo.

Parašykite komentarą