Be kokių detalių savo aprangos neturėtų įsivaizduoti nei vienas vyras

Vyriškos piniginėsVyro turimi drabužiai ir aksesuarai puikiai atspindi jo charakterį, būdo ypatybes, darbo pobūdį ir etiką bei požiūrį į save ir aplinkinius. Trumpiau tariant, jei visos aprangos detalės pasirenkamos tinkamai ir apgalvotai – jos išskiria vyrą iš pilkos masės. Ir, žinoma, tai nėra labai paprasta ir kiekvienam vyrui lengvai įkandama užduotis. Juolab, kad daugelio nuomone visa tai prilygsta dideliam laiko švaistymui. Kita vertus, jei žinote bazinius principus, viskas gali tapti kur kas paprasčiau.

Laikrodis

Daugeliui vyrų laikrodis yra vienintelis ant rankos spindintis aksesuaras, į kurį jie ryžtasi investuoti savo pinigus. Todėl visuomet rekomenduojama šiam aksesuarui nepagailėti didesnių investicijų, vietoje to, kad įsigytumėte daug skirtingų tačiau pigių laikrodžių modelių. Juk puikiai suprantama, kad netinkamas ir prastos kokybės laikrodis gali akimirksniu sugadinti net ir stilingiausią aprangą.

Kaklaraištis

Kuo daugiau skirtingų kaklaraiščių vyras turi savo drabužių spintoje – tuo geriau. Tačiau kaklaraiščius taip pat reikėtų rinktis labai apgalvotai ir atsakingai. Jei įsigysite pigų, tai gali akivaizdžiai matytis, todėl nedarykite tokios klaidos. Nepaisant to, kad marškinius ir švarką galite dėvėti pakankamai retai, niekada negalite žinoti, kada prireiks oficialesnio stiliaus aprangos.

Piniginė

Daugybė vyrų vyriškos piniginės nekeičia penketą ar daugiau metų. Tačiau piniginė yra būtent tas aksesuaras, kuriame laikomi vieni iš svarbiausių daiktų – pinigai, banko kortelės, vizitinės, čekiai ir kt. Todėl labai svarbu savo piniginę pakeisti nauja tol, kol ji visiškai nesusidėvėjo ir nesuplyšo.

Kuprinė/tašė

Norite atrodyti elegantiškai ir stilingai? Peržiūrėkite vyriškų kuprinių ir tašių asortimentą. Jei pastarąjį aksesuarą suderinsite su savo kasdieniu aprangos stiliumi – galėsite pasiekti puikų rezultatą.

Kojinės

Nors tai yra daugeliui vyrų puikiai suprantama aprangos detalė, vis dėlto dažnai tai būna pakankamai sudėtingas pasirinkimas. Kaip žinia, medvilninės kojinės yra populiariausios. Jei pasirenkamos tinkamos spalvos ir raštai, galima įprasminti savo pasirinktą stilių ir pabrėžti avimus batus.

Šalikas

Nemaža dalis vyrų mano, kad šalikas – tai tik moterims būdingas aksesuaras, tačiau taip yra anaiptol ne visada. Šį aksesuarą gali dėvėti ir vyrai – ne tik žiemą, tačiau ir šiltesniu oru. Suderinus su stilinga striuke ir kepure, tai gali tapti labai šiuolaikišku sprendimu.

Parašykite komentarą