Butai Klaipėdoje su autonominiu šildymu – kuo jie patrauklūs?

butai klaipedoje su autonominiu sildymuUostamiestyje norintiems įsikurti žmonėms didžiausią susidomėjimą kelia tie butai, kuriuose yra šildymas, nepriverčiantis žiemos metu mokėti dideles sąskaitas. Gaila, bet butai Klaipėdoje su autonominiu šildymu yra ypač sparčiai išgraibstomi vos tik pasirodžius pasiūlymams. Tai galioja ne tik įsigijimo, bet ir nuomos atvejais. Nekilnojamo turto agentūros ir privatūs brokeriai dažniausiai pabrėžia, kad jeigu jau norima keltis į uostamiestį, tai pirmiausia reikia nusiteikti, jog buto paieška truks gana ilgai. Priklausomai nuo turimo biudžeto, pasiūlymų gali būti ir ne taip jau daug. Jeigu kalba eina apie įsigijimą, tai tada procesas gali trukti dar ilgiau, nes dažniausiai įsigijimo metu vyksta derybos – kas pasiūlys daugiau, tam ir bus parduota.

Dažniausiai žmonės į agentūras kreipiasi ne šiaip sau – jos padeda išvengti t didelio vargo, kuomet tenka daug važinėti, leisti pinigus kelionėms, mokėti įvairius mokesčius už sutarčių patvirtinimą, konsultacijas ir t.t. Agentūros užsiima visu procesu – jos ieško buto pagal kliento pageidavimus. Atsižvelgiant į plotą, turimą sumą bei kitus reikalavimus, agentūros darbuotojas imasi darbo – sudeda skelbimus, pats ieško įvairių pasiūlymų, peržiūri savo duomenų bazes ir t.t. Toks yra agentūrų darbas – jos gali tarpininkauti visiškai t.y. už jus suras butą nuomai arba įsigijimui, sutvarkys dokumentus ir t.t.

Kalbant apie butų pasirinkimą, tai čia verta išskirti ir rajonus. Klaipėdoje geriausiais rajonais laikomi yra senamiestis bei miesto centras. Šiose vietose nekilnojamo turto kainos gali ženkliai skirtis nuo tų, kurios nustatomos kiek atokiau nuo miesto centro. Taip yra dėl infrastruktūros patogumo bei pramogų.

Renkantis butą, visada siūloma atsižvelgti į jo ypatumus. Mat vieną butą galite įsigyti itin pigiai, tačiau jo išlaikymas gali kainuoti brangiai. Ypač kai kalba eina apie šildymo sezoną, kuomet žmonės patiria didžiausias išlaidas mokėdami už šilumą. Jeigu butas yra senos statybos name, tai tada ko gero šildymo kainos bus aukščiausios, o štai naujausios statybos butai pasižymi tuo, jog ten šildymo kainos net ir itin šaltais mėnesiais yra gerokai mažesnės. Tad, rinkdamiesi butą Klaipėdoje, būtinai konsultuokitės su NT agentūromis.

Parengė: http://www.juratecity.lt/

Parašykite komentarą