Egzotiniai kraštai šiuo metu pasiekiami itin pigiai

egzotiniai krastaiJeigu jus domina egzotiniai kraštai poilsiui, tai pirmiausia turėtumėte pasidomėti net tik skrydžių, bet ir kitų paslaugų kainomis. Nuo kiekvienos šalies ir priklauso kokias sumas jums teks išleisti atostogų metu. Iš Lietuvos egzotines šalis pasiekti dabar galima nesunkiai, nes mūsų šalyje veikia ne viena skrydžių bendrovė, galinti nuskraidinti jus tiek ekonomine, tiek ir verslo klase. Jeigu jūsų atostogų biudžetas nėra jau toks didelis, pirmiausia taupyti siūloma pradėti nuo bilietų įsigijimo. Tai vienas iš pagrindinių privalumų, kuris leidžia lengviau planuoti kelionių biudžetą. Matote, Lietuvoje dažnai pasitaiko įvairių akcijų, per kurias skrydžiai gali kainuoti netgi vos kelis eurus. Jeigu kaip tik ir ieškote tokių pasiūlymų, tai tiesiog daugiau laiko skirkite internete.

Egzotinės šalys šiuo metu pigiau gali būti pasiekiamos tik su pigių skrydžių bendrovėmis.

Jeigu jūs norite nuskristi į kažkokią šalį už kuo mažesnę kainą, tai pigių skrydžių bendrovių pasiūlymus turėtumėte vartyti tik prieš tai neradus jokių gerų pasiūlymų. Aiškiau kalbant, pačioje pradžioje jums reikėtų pigių bilietų ieškoti būtent specialiose kelionių svetainėse. Jose bus daug paprasčiau rasti geriausių skrydžių pasiūlymus. Tokie tinklapiai įprastai nurodo kelių bendrovių siūlomus bilietus, tik nesuklyskite – siūlomi tik skrydžiai, o ne visos atostogos.

Turite žinoti, kad skrydžių bendrovės, kurios siūlo bilietus vos už kelis eurus, niekuomet į tuos bilietus neįskaičiuoja jokių atostogų. Tai reiškia, kad jūs perkate tik kelionę pirmyn ir/ar atgal, tačiau negaunate jokios nakvynės ar maitinimo paslaugų. Norint suplanuoti visą kelionę, viską tektų daryti patiems. Pigios kelionės dabar siūlomos būtent tokiuose tinklapiuose, tačiau pirmiau ir apžvelkite juos. Taipogi reikia paminėti, kad pigių skrydžių bendrovės visus keliautojus nuskraidina ne verslo, o ekonomine klase.

Pigūs skrydžiai į egzotines šalis siūlomi reguliariai.

Jeigu jūs nespėjote pasinaudoti kažkokiu pasiūlymu, tai dėl to nusiminti neverta, ne spigių skrydžių bendrovės tuos bilietus pigiai parduoda reguliariai. Tiesiog turėtumėte daugiau laiko skirti bilietų paieškai. Jeigu jūsų pirminis tikslas yra sutaupyti kuo daugiau pinigų, tai neskubėkite rinktis brangesnių bilietų, jeigu prieš tai nespėjote nučiupti pigesnių. Jums reikėtų tik palaukti kelias minutes, o blogiausiu atveju – dieną ar dvi, ir tie pasiūlymai vėl atsiras.

Pigių skrydžių bendrovės taip pat nurodo, kad pigiausi bilietai dažniausiai siūlomi tiems, kurie yra pasiryžę išvykti nedelsiant. Štai, paskutinės minutės kelionės neveltui yra pigiausios. Bendrovės tiesiog nori maksimaliai išnaudoti laisvas vietas, todėl esant vis mažiau laiko, mažėja ir bilietų kainos. Jeigu jūs norite keliauti kuo pigiau, tai kelionę planuokite artimiausiai dienai ar net dar tai pačiai. Galbūt juokinga pasirodys, tačiau kelionių entuziastai visuomet turi paruoštą lagaminą, nes jie visus pasiūlymus gaudo kasdien ir renkasi išvykimą ekspromtu – tai dairykite ir jūs, jeigu norite mažiausių kelionių kainų.

Parašykite komentarą