Erotiniai filmai: ar matėte šiuos?

Nuobodžius vakarus mėgstate paįvairinti erotinių filmų peržiūromis? Tuomet pats metas pasitikrinti, ar matėte šiuos. Tai – erotiniai filmai, kurių negalite praleisti po savo akis, tad metas pažinčiai.Erotiniai filmai

Serbiškas filmas

Ar erotika gali derėti su siaubu i šiurpą keliančiais vaizdais? Tai suderino serbų kino industrija, 2010 metais pristačiusi erotinį filmą Serbiškas filmas. Jame netrūksta prievertos, smurto, nekrofilijos, tad nieko keista, kad filmą buvo uždrausta rodyti daugelyje šalių, pavyzdžiui, N. Zelandijoje, Australijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje ir t.t.

Paula – Paula

Tai – 2010 metų ispanų kūrinys, kuriame labiausiai stebina tai, kad filmas neturi griežtos struktūros ir buvo įvardintas kaip eksperimentas.

Kelyje

Ar noras iš gyvenimo imti viską, noras maištauti pieš nusistovėjusias taisykles bei vartotojiškumą turi ką nors bendro ir su erotika? Pasirodo, taip – visa suranda savo vietą Kelyje.

Meilė ir kiti narkotikai

Tai – nuotaikinga drama, kurioje netrūksta erotinių detalių, tačiau labiausiai domina tai, kad galima stebėti ne vieną įdomią situaciją. O dar labiau stebina bei įtraukia faktas apie tai, kad ši istorija, prasidėjusi vienaip, netrunka įgauti pagreitį bei naujų spalvų.

Persiko linija

Manote, prieš keletą dešimtmečių sekso filmai buvo mažiau populiarūs nei dabar? Klystate. Na, o jei norėtumėte praturtinti vakarą erotiniu filmu, sukurtu prieš ne vieną dešimtmetį, atkreipkite dėmesį į Persiko liniją. Tai – net 1976 metais sukurta italų erotinė drama.

Venecijos kaprizas

Italai garsėja ne tik kaip puikaus maisto bei kavos gerbėjai, bet ir kaip erotinių filmų kūrėjai. Dar vienas jų kūrinys – 2002 metais sukurtas Venecijos kaprizas. Šiame filme atsakinga akademijos dėstytoja susipažįsta su gatvės dailininku ir, norėdama išlaikyti jį šalia savęs, leidžiasi į pačius netikėčiausius žaidimus.