Eustomos: ar viską apie jas žinote?

geles eustomosGėlių padangėje pastaruoju metu skamba vis daugiau įvairesnių vardų. Vienas iš jų – gėlės eustomos. Ar viską žinote apie šias puikias gėles? Jei jos dar nespėjo tapti jūsų pasirinkimo dalimi, nepraleiskite progos apie tai sužinoti daugiau – galbūt praturtinsite savo kasdienybę nuostabiais jų žiedais.

Atsižvelgiant į tai, kad šių nuostabių gėlių gimtinė yra Teksaso bei Kolorado valstijos, nesunku suprasti, kodėl būtent šiai gėlei buvo suteiktas prerijų gėlės vardas. Svajingos, romantiškos, trapios bei švelnios – būtent tokios yra eustomos. Ant vieno stiebo paprastai būna ne daugiau kaip 10 žiedų, o spalvų įvairovė maloniai džiugina akis – rausvos, baltos, violetinės. Beje, naujų veislių žiedai jau yra ir pilnaviduriai arba kelių spalvų.

Jei dovanų gavote eustomų, tokiu atveju turėtumėte prisiminti, kad norėdami kuo ilgiau mėgautis jš žydėjimu, turėtumėt parinkti joms tinkamą vietą. Laikykite šias gėles šviesioje tačiau vėsioje patalpoje. Taip pat būtina vengti skersvėjų bei dūmų – tokiu atveju tikrai mėgausitės šiais žiedais ilgiau. Na, o jei šios gėlės buvo padovanotos vazonėlyje, tokiu atveju svarbiausias dalykas – jų neperlaistyti.

Tie, kurie nusprendžia auginti šias nuostabias gėles pasitelkdami savo jėgomis, neretai susiduria su įvairiomis problemomis. Netrukus pristatysime pačias populiariausias problemas ir informuosime, kaip jų išvengti ateityje.

Apatinių lapų puvimas – tai viena dažniausių problemų, su kuria susiduria su šių gėlių augintojai. Kaip to išvengti? Dažniausiai priežastis būna labai paprasta – tiesiog per dažnai laistomos gėlės. Taigi, jei norite šios problemos išvengti, tiesiog užtikrinkite saikingą jų laistymą.

Dar viena problema – nesusiformuoja žiedpumpuriai. Paprastai taip nutinka todėl, kad temperatūra yra per žema. Taigi, problemos išvengti nesudėtinga – tereikia užtikrinti tinkamą temperatūrą.

Ištįsusios eustomos – dar viena nemaloni problema, su kuria gali susidurti šių gėlių augintojai. Taip nutinka dėl per aukštos temperatūros arba per didelio kiekio azoto. Taigi, belieka tik užtikrinti tinkamiausias sąlygas gėlių auginimui.

Na, o baigiant tekstą belieka tik pridurti, kad šių gėlių puokštė nudžiugins bet kurį asmenį. Todėl nepraleiskite progos jų padovanoti tiems, kuriuos mylite. Net jei turės būti įgyvendintas gėlių pristatymas Šiauliuose, jauskitės drąsiai ir galite užsakyti internetu.