Fotoepiliatoriai: glotni oda visur ir visada

Fotoepiliatoriai

Vasara jau čia, tad gražios ir glotnios kojos turi pasirodyti viešumoje. Suknelės, sijonai ir trumpi šortukai jau keliasi į pirmąsias spintos eiles, vadinasi visas ko reikia – pasirūpinti nepriekaištinga oda. Nepageidaujami plaukeliai turi pasišalinti kuo įmanoma greičiau ir neataugti kiek galima ilgiau. Visoms merginoms ar moterims į pagalbą atskuba epiliatorius, kuris pašalina rankų, kojų, pažastų, veido ir bikini zonos plaukelius iki dviejų mėnesių. Fotoepiliatoriai yra puikus prietaisas, leidžiantis mėgautis glotnia ir lygia oda ilgiau. Ne paslaptis, jog skutimasis peiliukais yra efektyvi priemonė vos kelioms dienoms, o kartais skustis reikia net ir kasdien. Tad reikia imtis visko, kad būtų galima šiek tiek ilgiau pamiršti plaukelių sukeliamą diskomfortą.

Epiliatoriai yra padaryti tarsi iš smulkių pincetų, kad būtų pašalinami plaukeliai nuo pat jų šaknų, bet tai reikalauja ir didelės kantrybės bei iškęsti nemalonų dirginimą procedūros metu. Skausmą galima sumažinti įsigijus epiliatorių su šaldymo funkcija, arba sumažinant epiliatoriaus greitį, kuo mažesnis greitis, tuo plaukeliai raunami lėčiau ir skausmas šiek tiek mažėja. Tiesa, dauguma moterų teigia, jog skauda tik pirmąją epiliacijos procedūrą, vėliau tiek oda, tiek pats žmogus pripranta ir tai netrukdo pasiekti tobulų rezultatų ir mėgautis švelniomis kojomis žymiai ilgiau.

Patartina po procedūros odą pamasažuoti arba įtrinti aliejukais skirtais po skutimosi arba tiesiog drėkinamuoju kremu, kuris numalšins odos sudirginimą ir greičiau panaikins paraudimus. Svarbu atkreipti dėmesį ar nusiima epiliatoriaus skutimosi galvutė, tuomet po kiekvieno skutimosi galėsite prietaisą išvalyti ir jis bus higieniškas, kitu atveju epiliatoriumi dalintis su draugėmis nėra patartina.

Jei naudojatės epiliatoriumi pirmą kartą, ir niekada šios procedūros nesate atlikę ankščiau, patartina pradėti nuo mažiau jautrių kūno vietų. Pradėkite nuo kojų ar rankų plaukelių ir tik vėliau pereikite prie pažastų ar bikinio zonos.

Naudotis epiliatoriumi yra labai paprasta ir saugu, o svarbiausia tai, jog galėsite džiaugtis savo švelnia oda žymiai ilgiau. Kelionėje pamiršite visus vargus kuomet kasryt reikėdavo skusti kojas. Šis nuostabus prietaisas, be abejonės, turi būti kiekvienos moters namuose.

Parašykite komentarą