Ryšio stiprinimas dabar ir po dviejų šimtų metų

rysio stiprinimasNusikelkime porą šimtmečių į priekį. Ryšio stiprinimas gal nebus aktualus, nes internetas visame pasaulyje pasižymės ypač dideliu greičiu ir veiks be jokių trikdžių. Pati interneto sąvoka tikriausiai reikš dar platesnes galimybes.

Kompiuteriai, išmanieji telefonai… O kokiais įrenginiais žmonės naudosis po poros šimtmečių? Telefonais, kurie vieno mygtuko paspaudimu virsta televizoriais? O gal kompiuteriais, kuriuos bus galima susisukti į ritinėlį? O išmanieji laikrodžiai?.. Daug spėlionių, bet vienoks ar kitoks progresas, ko gero, garantuotas.

Kokia situacija grįžus į dabartį? Ryšio stiprinimas vis dar aktuali tema, nes kai kuriose atokesnėse vietovėse internetas nespartus, ryšys nesklandus. Todėl ieškoma, kur būtų galima įsigyti 4G anteną. Jų asortimentas šiuolaikinėje rinkoje nemažas ir suteikiantis vilties – įsigijus tinkamą anteną ryšys turėtų žymiai pagerėti.

Ne tik pats ryšio stiprinimas, bet ir apskritai su internetu susiję įrenginiai yra aktuali tema. Ne tik kompiuteriai ar išmanieji telefonai, bet ir, pavyzdžiui, modemai. Jie nedideli, tačiau praktiški. Tarsi interneto vartai.

Ryšio stiprinimo tema po dviejų amžių gal ir nebus tokia svarbi. Tačiau kas žino, kokia bus modemų situacija? Gal modemai evoliucionuos? Gal jie taps daugiafunkciai? Pasižymės dešimtimis funkcijų ir ne tik neišnyks iš rinkos, bet dar labiau joje įsivyraus?

Paklajojome ateityje, grįžome į dabartį, vėl nusikėlėme į ateitį. Jei vėl atsirastume ateityje, suprastume, kad šiais laikais kai kada reikalingos 4G antenos – jei gyvenate nuošalioje vietovėje, tikėtina, kad tokia antena bus reikalinga. O kaipgi modemai? Jų pasirinkimas nemažas, vis populiaresni yra tokie, kurie palaiko 4G LTE.

4G LTE – dar viena įdomi tema. Kodėl? Nes laikui bėgant atsiras ne tik 5G, bet ir 6, 7, 8 ar net 11, 22, 33G…

Šie samprotavimai kai kam pasirodys nerealistiški. Vis dėlto prieš penkis šimtus metų žmonės nevažinėjo automobiliais. Net dar visai neseniai žodžių junginys „praktiškas elektromobilis“ atrodė kaip „kada nors ateityje“. Kas darosi dabar? Dabar tai daug realiau, nei atrodė prieš n metų.

Hm, visai gali būti, kad ryšio stiprinimas bus svarbus ir po kelių šimtmečių, tik tuomet internautai stengsis „pagauti“ ne 4G, o ką nors daugybę kartų greitesnio.

Parašykite komentarą