Kaip greitas kreditas padėjo Matui išsaugoti darbą?

Greitieji kreditaiMatas – laisvai samdomas logotipų kūrėjas. Jo verslas gana sėkmingas ir užsakymų Matui netrūksta. Savo paslaugoms parduoti jis naudoja įvairias užsienio kompanijų platformas per kurias skelbia ir savo darbus. Šitą verslą Matas pradėjo praėjus keliems metams po ekonominės krizės pradžios. Tuomet jis neteko samdomo darbo, išgyventi jam padėjo greitosios paskolos ir kreditai. Prisimindamas, kaip greitoji paskola jam vos nepakišo kojos, kai vos sukrapštė pinigus jai grąžinti, Matas šį periodą ir visus greituosius kreditus prisimena nenoriai. Tačiau kartą atsitiko taip, kad jam, nori nenori, reikėjo vėl pasinaudoti greitosiomis paskolomis sprendžiant su darbu susijusius iššūkius.

Kartą Matas gavo didelį užsakymą, jam reikėjo pagaminti 20 skirtingų logotipų. Ir ne šiaip sau, o įgyvendintų iki mažiausių smulkmenų, o reikalavimai logotipams buvo itin griežti. Tačiau itin geras pasiūlymas ir didelis atlyginimas jį motyvavo imtis šio darbo ir jis jautė, kad jam tai sekasi ir darbai po truputį judėjo į priekį. Tačiau vieną dieną, Matui nutiko netikėtas įvykis ir vėl reikėjo prisiminti, kas yra greitas kreditas.

Vėlų vakarą, smarkiai bedirbant (darbingiausias laikas Matui atrodė vėlūs vakarai ir valanda po vidurnakčio), pradėjo mirksėti Mato kompiuterio ekranas. Sužybsi, sužybsi ir… ir viskas – kompiuteris tiesiog nusibaigė. Sugedo. Iki galutinės darbo pristatymo datos liko vos pora dienų ir Matui žūtbūt reikia naujo kompiuterio. Neliko kitos išeities, kaip tik prisiminti tuos senus laikus ir kas yra ta sunkiai išmokėta greitoji paskola ir greitas kreditas.

Telefonu prisijungęs prie greitojo kredito svetainės, Matas kuo skubiau užpildė paraišką paskolai gauti. Visas jaudindamasis dėl nebaigto darbo, jau po keliolikos minučių užsisakė naują kompiuterį. Kitą rytą, jau stovėjo prie parduotuvės durų, kur turėjo atsiimti savo naująjį pirkinį…

Vos gavęs kompiuterį, Matas skubiai sėdo prie darbų ir dirbo kaip niekad efektyviai – stresas tiesiog vertė jį dirbti kuo geriau ir spėti pabaigti visus darbus. Ir štai, kitą dieną, likus vos pusvalandžiui iki numatytos darbų pabaigos, Matas pristatė savo kurtus logotipus. Ir jam pasisekė! Visus darbus užsakovas priėmė iš pirmo karto ir Matas galėjo greitai pamiršti, kas buvo paimta greita paskola. Galiausiai, grąžinęs pinigus, Matas džiaugėsi, kad turi naują kompiuterį, gerai uždirbo ir nuo šiol greitas kreditas jam nebekėlė blogų prisiminimų apie jo jaunystės laikus, bet priminė, kaip greitoji paskola gali padėti įgyvendinti tikslus.

Parašykite komentarą