Kaip pasirinkti baldų gamintoją pagal užsakymą?

baldai pagal uzsakymaVis daugiau žmonių akcentuoja, kad virtuvės baldai pagal užsakymą – geresnis pasirinkimas. Paprasčiausiai tokiu atveju galima susikurti ypač individualią vietą, turėti baldus, kokių neturi niekas. Tiesa, individualių badų gamyba susijusi ne tik su poreikiu išsiskirti, tačiau tuo pačiu ir nestandartiniais būstais, kurie „reikalauja“, kad juose būtų laikomi netradiciniai baldai: neįprastų formų, išlinkimų ir taip toliau. Nestandartiniai baldai Lietuvoje populiarus pasirinkimas. Kadangi yra ne viena vieta, kur suteikiamos tokios paslaugos – daugelis išnaudoja galimybes. Tačiau kaip pasirinkti geriausią gamintoją, kai egzistuoja tokia plati pasiūla?

Kaina. Skirtingi verslininkai savo paslaugas įkainoja skirtingomis pinigų sumomis, o kiekvienas asmuo žino, koks yra jo biudžetas ir kiek pinigų jis gali skirti. Virtuvės baldai pagal užsakymą gali kainuoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Juk skiriasi dizainas, medžiagos, laiko trukmė, kada konkreti idėja bus įgyvendinama. Retas profesionalas gali tiksliai pasakyti, kiek jums kainuos konkretus pagamintas baldas. Tačiau jeigu kreipsitės individualiai – galbūt sulauksite bent jau preliminarios sumos.

Stilius. Kiekvienas baldus gaminantis asmuo, kaip ir kiekvienas menininkas turi savo stilių, kuris geriausiai atsiskleidžia jo darbuose. Lygiai taip pat yra ir su baldais, kurių gaminimas yra savotiškas meno kūrinio gimdymas. Taigi, siūlome pasižiūrėti, kokius baldus ik šiol buvo atlikęs konkretus asmuo, kad nuspręstumėte, ar jums tinka toks stilius, ar pageidautumėte kiek kitokio. Dažniausiai savo baldų pavyzdžių nuotraukas verslininkai palieka internete, kad žmonės galėtų patogiai pasižiūrėti. Įvertinkite ir pasirinkite.

Atliekamų darbų greitis. Žinoma, visada norisi, kad idėja būtų kuo greičiau įgyvendinta ir nauji baldai būtų virtuvėje. Visgi, jeigu norite kokybės – teks palaukti. Ypač kai gaminami nestandartiniai baldai, kadangi jiems kurti reikia daugiau dėmesio ir atsakingumo. Virtuvės baldai pagal užsakymą gali būti gaminami nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. Jeigu jums tai labai svarbu – paprasčiausiai pasiklauskite profesionalo kiek reikės laukti, kol paslaugos bus suteikiamos.

Kompetencija. Tai vienas iš pagrindinių aspektų kuris gali nulemti, ar Jūsų pasirinkimas buvo prastas, ar geras. Jeigu jums kas nors gali rekomenduoti tokį asmenį, kuris kokybiškai daro baldus – tokiu atveju jūsų problemos yra ženkliai mažesnės, kadangi nerizikuosite gauti prastą kokybę. Jeigu neturite jokių rekomendacijų, tokiu atveju siūlome pasiieškoti informacijos internete. Dažniausiai ten pateikiama viskas labai aiškiai ir sistemingai, žmonės palieka atsiliepimus, skundus ir papildomus komentarus. Pasižiūrėkite, kokia nuomonė vyrauja ir tokiu atveju galėsite būti tikras, kad nepasisamdysite ypač prastai paslaugas suteikiančio asmens.

Nestandartiniai baldai reikalauja, kad juos gamintų iššūkius mėgstantis žmogus. Paprasčiausiai tokie virtuvės pagal užsakymą skiriasi savo dizainu, o tai natūraliai lemia, kad skiriasi ir jų gamyba. Ne visi asmenys yra užtektinai kompetentingi suteikti tokias paslaugas. Geriausia kreiptis ten, kur ilgametė patirtis kalba pati už save. Kuo ilgiau asmens ieškosite ir kuo daugiau skirtingų kriterijų lyginsite – tuo galėsite būti tikti, kad atradote patį geriausią egzistuojantį variantą.

Susikurkite savo svajonių virtuvę kartu su profesionalais.

Parašykite komentarą