Kapiliarų šalinimas grožio klinikose

kapiliaru salinimasKapiliarai – smulkios kraujagyslės, kurios atsiranda tiek ant veido, tiek ir kitose matomose kūno vietose. Jie gali matytis dėl įvairių veiksnių, tačiau grožio klinikos turi sprendimą – kapiliarų šalinimas lazeriniu būdu padeda juos panaikinti ar bent jau maksimaliai sušvelninti jų ryškumą. Šią procedūrą įprastai pasitelkia tie žmonės, kuriems kapiliarai atsiranda ant veido odos. Jie gali sukelti tam tikrą diskomfortą, todėl juos pašalinus, žmogaus veido oda tampa gražesnė, o taip pat ir jis pats jaučiasi psichologiškai geriau. Tiesa, ši procedūra atliekama tik su patikima ir sertifikuota įranga, todėl prieš domėdamiesi šia procedūra, įsitikinkite, kad ketinate kreiptis į legaliai veikiančią kliniką, kuri turi visus reikalingus leidimus versti minėta veikla.

Pati procedūra nėra labai jau skausminga, tačiau ji gali sukelti nepatogumų prieš pasiruošiant jai. Pavyzdžiui, jeigu jūs šia procedūra ketinate pasinaudoti vasaros metu, tai jums bus iššūkis nesirodyti saulėje, nes iki procedūros būtina vengti ultravioletinių spindulių bent jau kelias savaites – tikslesnė informaciją pateiks specialistas. Taip pat reikia pabrėžti tai, kad ši sąlyga liečia ne tik rodymąsi saulėje, bet ir soliariumą – jame lankytis taip pat negalėsite.

Procedūros metu yra pašalinami kapiliarai, tačiau kai kurie žmonės skundžiasi, jog paslauga buvo suteikta nekokybiškai, neva niekas nepasinaikino. Jums reikia žinoti tai, kad po procedūros, minėti kapiliarai pasišalinai visai, tačiau visada yra tikimybė, kad jie atsiras kitose vietos, pavyzdžiui – šalia buvusių. Būtent todėl pacientai patys susiklaidina ir neteisingai apšmeižia kai kurias grožio klinikas. Jeigu jus domitės kapiliarų šalinimu, tai jums geriausia būtų kreiptis į specialistą, jog jis suteiktų visą informaciją tiek apie procedūrą, tiek apie pasiruošimą jai, tiek ir po procedūrinį laikotarpį.

Norint, kad kapiliarų šalinimo procedūra duotų efektyvų rezultatą, būtina laikytis specialisto nurodymų. Tai reiškia, kad specialistas jums paaiškins kiek laiko truks laikotarpis po procedūros – kada galėsite mėgautis rezultatu. Tikrai ne sekančią dieną galėsite džiaugtis kapiliarų nebuvimu – tam prireiks laiko, nes po procedūros, gali atsirasti ir įvairūs šašai, kuries turės užgyti ir patys pasišalinti natūraliu būdu.

Parašykite komentarą