Kartonines dėžes turėtumėte visada užsakinėti iš vieno tiekėjo

kartonines dezesJeigu jau beveik pasiruošėte prekybos veiklai ir liko tik susirasti patikimą pakavimo medžiagų tiekėją, tai pirmiausia turėtumėte bent jau pasidomėti kokios kategorijos pakavimo medžiagos būtų tinkamiausios jūsų siūlomų prekių pakavimui. Ne paslaptis, kad kartoninės dėžės yra vienas dažniausių pasirinkimų, tačiau pradedantiems prekybininkams derėtų pasidomėti ir būsimomis išlaidomis. Jos būna gana didelės, jeigu tokios medžiagos pasirenkamos netikslingai. Štai, kad ir tos pačios kartoninės dėžės – jeigu pirksite didelį jų kiekį neatsižvelgę į savo prekių dydžius bei svorius, tai nemaža tikimybė, kad patirsite ir nuostolius. Trumpai tariant, jeigu jums reikalingos kartoninės dėžės, tai jas pirkite tik tinkamai pasirinkę dydžius.

Visos kartoninės dėžės gali būti užsakomos ir iš vieno tiekėjo.

Būtų naudinga, jeigu jūs visuomet kartonines dėžes pirktumėte iš vieno tiekėjo – taip sumažintumėte jums taikomus įkainius. Paprastai kalbant, jeigu jūs ketinate visada pakavimo medžiagas užsiakyti iš to paties pardavėjo, tai nenustebkite, jeigu jis jums taikys mažesnes kainas. Tokie pardavėjai dažniausiai nuolatiniams klientams siūlo mažesnius medžiagų įkainius, o taip pat neretai pasiūlo ir išskirtines įsigijimo sąlygas. Pavyzdžiui, jeigu jūs sudarytumėte sutartį, kurioje įsipareigotumėte tam tikru laiku pirkti tam tikrą kiekį medžiagų, tai tikėtina, kad pardavėjas galbūt netgi pirmiau tas medžiagas jums pristatytų į vietą ir tik po to pareikalautų apmokėjimo.

Ypač svarbu pažymėti, kad kažkokios išskirtinės nuolaidos dažniausiai nėra taikomos tiems pirkėjams, kurie perka dažnai, bet labai mažais kiekiais. Paprasčiausiai, maži kiekiai nėra labai vertingi, todėl pardavėjai dėl jų nelabai ir suka galvą.

Kartonines dėžes jūs galite iš tos pačios vietos užsakyti skirtingų dydžių.

Kaip pradžioje minėjome, jums reikia atsižvelgti į parduodamų daiktų dydžius ir svorį, todėl jeigu jūs prekiaujate kelių kategorijų daiktais, tai ir dėžes turėtumėte rinktis skirtingais dydžiais. Geriausia tai, kad pakavimo medžiagų el. parduotuvės jums galės jas pasiūlyti bet kokiu atveju. Trumpai tariant, elektroninėse pakavimo medžiagų parduotuvėse jūs galėsite įsigyti kartonines dėžes, kurios bus skirtingų dydžių bei storių. Tiesiog pasiteiraukite ką siūlo populiariausios tokios tipo el. parduotuvės.

Parašykite komentarą