Kodėl skelbimai yra pranašesni už socialinius tinklus

Kiekvienas šiuolaikinis verslininkas žino, kad pigiausi interneto kanalai senai persikėlė būtent į vieną terpę – internetą. Vienintelis pigesnis būdas užsiimti reklamą yra partizaninis marketingas, bet net ir jo atmainas mes galime rasti interneto platybėse. Tad kokie gi yra populiariausi būdai reklamuotis internete?

ReklamaVienas iš jų žinoma yra reklama socialiniuose tinkuose. Tai yra itin populiarus būdas todėl, kad beveik visuose socialiniuose tinkluose savo verslo paskyrą galite susikurti nemokamai ir pasitelkę ją jūs galite skleisti žinią apie savo parduodamas prekes, teikiamas paslaugas ar bet kokį kitą jūsų verslo modelį. Tačiau, bėda yra ta, kad norint pasiekti daugiau žmonių, reklama socialiniuose tinkluose tampa mokama ir kuo daugiau jūs žmonių norėsite pasiekti, tuo daugiau jums teks sumokėti.

Tačiau tai tikrai nėra vienintelis pigus būdas reklamuotis internete. Alternatyva reklamai socialiniuose tinkluose yra reklaminių skelbimų talpinimas į tam skirtus tinklalapius. Skelbimai už savo paskyros pildymą socialiniuose tinklalapiuose yra pranašesni tuo, kad juos skaito žmonės, kuriems šiuo metu yra reikalinga jūsų prekė ar paslauga. Tuo tarpu socialiniuose tinkluose jūsų fanai gali sekti jūsų paskyrą vien todėl, kad jiems patinka jūsų komunikavimo būdas, arba jūsų paskyroje yra jiems patinkančių nuotraukų ar kitų dėmesį traukiančių atrakcijų.

Dar daugiau, daugumoje skelbimų tinklalapių patalpinę skelbimą, jame galite patalpinti ir nuorodą į savo tinklalapį ar socialinio tinklo profilį, o tai jums leidžia atsivesti lankytoją iš skelbimo į būtent tą vietą, kurioje pardavinėjate savo prekes ir paslaugas nuolatos – kurioje skelbiate akcijas bei konkursus. Tai yra dar vienas didžiulis skelbimų pliusas lyginant juos su kitais reklamos būdais. Na ir galų gale, net patalpinus skelbimą mokamame skelbimų tinklalapyje, mokestis bus vienkartinis (žinoma jis gali būti skirtas tam tikram skelbimo galiojimo laikui) ir todėl tai yra pigesnis reklamos būdas, galintis pasiekti tūkstančius žmonių susidomėjusių jūsų paslaugomis, nei socialiniai tinklai, kuriuose už beveik kiekvieną naują atsivestą lankytoją jūs turite sumokėti arba žinoma jums reikia kurti itin daug kokybiško turinio, kad klientai į jūsų paskyrą plūstų be jokių papildomų mokesčių.

Parašykite komentarą