Kodėl verta rinktis klasikinius vestuvinius žiedus?

Klasikinius vestuvinius žiedus verta rinktis, nes jie bus nešiojami kiekvieną dieną. Juos visada galima bus pamažinti arba padidinti, greitai ir kokybiškai atnaujinti, o modernų žiedą nevisada juvelyras galės pamažinti arba padidinti. Žiemą pirštai paplonnėja, vasarą pastambėja, to pasekoje keičiasi ir žiedo dydis. Klasikinių vestuvinių žiedų gamybai nėra taikomi  sudėtingi gamybiniai  procesai, todėl jų kaina yra mažesnė, negu modernių, tokie žiedai ir sveria mažiau, tai irgi turi įtakos kainai.

Klasikiniai vestuviniai žiedai

Klasikiniai vestuviniai žiedai- populiariausias visų laikų pasirinkimas, juos renkantis svarbiausia atsižvegti į šiuos dalykus: žiedų plotis, dydis, svoris, akutės žieduose, žiedų kokybė. Šie gaminiai dažniausiai gaminami iš geltono arba raudono aukso, dekoruoti viena ar keliomis mažomis deimanto akutėmis, papuošalų paviršius dažniausiai yra lygus, kartais gaminamas iš kelių skirtingųų tauriųjų metalų, pavyzdžiui, aukso ir sidabro juostelės. Jaunavedžiai mėgstantys paprastumą ir subtilumą renkasi šiuos žiedus, nes   prie tokių papuošalų nebūtina  derinti kitų aprangos detalių, o žiedas tinka kasdieniniam nešiojimui.

Modernūs vestuviniai žiedai

Modernūs vestuviniai žiedai gali būti lieti iš kelių skirtingų spalvų aukso, kuriant įvairius variantus. Gaminami gerokai platesni nei klasikiniai, todėl yra sunkesni, storesni, nes jiems sunaudojama daugiau aukso ar sidabro. Jeigu žiedas stipriai dekoruotas, tai prie ji gali būti specialiai derinama kasdienė apranga. Jaunavedžiai šį  papuošalą renkasi ne tik pagal kainą, bet dar ir pagal gyvenimo būdą. Kartais modernumas išsiskiria netradicine paviršiaus tekstūra, ar graviravimu. Modernius vestuvinius žiedus rekomenduojama rinktis tiems, kurie mėgsta prabangą, o mėgstantiems paprastumą- klasikinius žiedus.

Vestuviniai žiedai internetu

Klasikiniai vestuviniai žiedai internetu perkami pigiau, nei realioje parduotvėje. Iš pateiktų žiedų asortimento, elektroninėje erdvėje galima išsirinkti tinkamiausius, elegantiškiausius žiedus. Visada gausite nemokamą konsultaciją. Vestuviniai žiedai kokybiški, suteikiamos nuolaidos, vyksta akcijos. Būsimieji jaunavedžiai renkasi ne vien klasikinius, bet ir prabangius modernius  vestuvinius žiedus. Jums sumokėjus, papuošalai bus pristatyti nurodytu adresu, sutaupysit laiko ir pinigų.