Kaip išsinuomoti automobilį Vilniuje?

Tenka pripažinti, kad didžiuosiuose miestuose automobilių nuomos paslaugų pasiūla yra pati didžiausia. Tai be abejonės įtakoja ir čia įsikūrę oro uostai, didžiausi turistų srautai, unikali miestų architektūra ir pan.

Ne paslaptis, kad Vilniuje didžiausią paklausą turi automobilių nuoma Vilniaus oro uoste. Čia automobiliai nuomojami tiek nuvykimui iš taško A (oro uosto) į tašką B, tiek ilgesniam laikotarpiui. Mūsų parvykstančių tautiečių neretai automobiliai nuomojami visam atostogų Lietuvoje laikotarpiui. O štai užsienio piliečiai, kurie atvyksta darbo reikalais arba turistai, dažniau nuomojasi trumpesniam laikotarpiui.

Išsinuomoti automobilį Vilniuje yra labai paprasta. Internete galima rasti labai nemažai kompanijų, teikiančių tokias paslaugas. Tačiau renkantis iš atskirų svetainių labai sudėtinga palyginti kainas, papildomų paslaugų pasiūlymus ir kitus kriterijus. Bene labiausiai pasiteisina automobilių nuomos platformos, kuriose galima matyti skirtingų kompanijų pasiūlymus vienoje vietoje. Tuo pačiu patogu palyginti ir jų teikiamų paslaugų kainas, matyti visus automobilių modelius ir išsirinkti patį tinkamiausią.

Nuomojantis automobilį Vilniuje, atsiimti jį galima nebūtinai tik iš Vilniaus oro uosto. Automobilių nuomos punktai išsidėstę visame Vilniaus mieste, todėl nesunku bus pasirinkti sau patogiausią. O esant poreikiui galima pasirinkti paslaugą – automobilio pristatymas į užsakovo pageidaujamą vietą miesto teritorijos ribose.

Dažnai tenka susidurti, kad atskrendama į vieną miestą, o skrydis iš Lietuvos pasirenkamas iš kito. Tačiau jeigu automobilį pasiėmėte iš Vilniaus, o išskrendate iš Kauno ar Palangos, automobilį galite pristatyti jums patogiame mieste. Žinoma, visa tai turite nurodyti pildydami nuomos paslaugų užklausą, kurioje iškart matysite ir kainas, kurios kiekvienu atveju gali skirtis.

Labai svarbu, kad norint išsinuomoti automobilį, turite turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Rezervacija, pakeitimas ir atšaukimas yra visiškai nemokami.