Kokie moteriški drabužiai labiausiai patinka vyrams

Daugelis sutiks, kad tiesiausias kelias į vyro širdį veda per jo akis. Tai, ką mato, vyrą jaudina stipriau ir greičiau, nei moterį. Silpnosios lyties atstovės, intuityviai tai jausdamos, stengiasi patikti, renkasi drabužius pagal savo supratimą apie jų seksualumą. Vyrų įsitikinimu, šie moteriški drabužiai patys seksualiausi:

Pasirodo, net apie 80% vyrų susijaudina, matydami mylimą moterį tik su apatiniais drabužiais. Jie kuo puikiausiai nusimano intymios aprangos klausimais ir su malonumu dalyvauja ją renkantis. Įdomu tai, kad vyrai pirmenybę teikia net labai atviriems apatiniams, dėl ko moterys dažnai pasijunta nepatogioje padėtyje. Tačiau jei mylimojo išrinktas komplektėlis ar naktinukai internetu jums nelabai patiko, nederėtų jo atsisakyti, nes pasipuošusi dovana pradžiuginsite savo vyrą.

Siauri, kūno linijas dailiai aptempiantys tiesaus silueto džinsai– turbūt antras pagal populiarumą drabužis, kuriuo apsirengusią moterį vyrai visada nulydi žvilgsniu. Tie džinsai turi kažką, kas prikausto dėmesį. Svarbiausia, kad jie tobulai tiktų jūsų figūrai. O jei dar avėsite smailianosius aukštakulnius abejingų tikrai neliks.Šis drabužis leidžia vyrams puikiai matyti moters kūną ir nieko iš tiesų neatskleidžia. Taip pat parodo, kad moteris nebando desperatiškai sprogdinti seksualumo bombų, ji žino, jog patrauklumą spinduliuoja ir be apnuoginto kūno.

Nugara – dar viena moters kūno dalis, kelianti vyrams susižavėjimą. Tuo pasinaudoti leis kokteilinė suknelė su atvira nugara arba tokia pat palaidinė, maksimaliai uždara priekyje. Vyrus žavi ir nuogi pečiai, todėl nebijokite apnuoginti pečių liniją ir pademonstruoti savo moteriškumą.

Vyrai tiesiog tirpsta dėl moterų, kurios vilki aptemptą dailų kostiumėlį, marškinėlius ir avi aukštakulnius. Tas stereotipinis sekretorės įvaizdis juos tiesiog varo iš proto. Gal ir nustebsite, nes įsivaizdavote, kad tik labai viską apnuoginanti ir seksuali apranga gali sulaukti pasisekimo, tačiau švarkelio bei sijono duetas yra labai galingas.