Seksualūs apatiniai – lengviausias būdas sužavėti vyrą

Nuo seno žinoma, kad vyrai myli akimis. Būtent dėl šios priežasties moterys stengiasi atkreipti į save dėmesį ir nuolat puoselėja savo grožį. Makiažas, drabužiai, plaukų ir kūno procedūros – viskas, kad vyras būtų patenkintas ir sužavėtas. Tačiau, yra dar vienas dalykas, dėl kurio vyrai eina iš proto – tai seksualūs apatiniai. Nėriniuoti, odiniai, tamsūs, šviesūs ir erotiški, tokie drabužėliai guli kiekvienos moters spintoje ir yra panaudojami pačiu tinkamiausiu momentu. Taigi, koks apatinis trikotažas labiausiai patinka vyrams? Galima išskirti tris pagrindinius seksualių apatinių tipus.

Korsetai ir seksualūs triko

Mados istorijoje galima rasti ne vieną puslapį apie tai, kaip senovėje moterys dėvėdavo korsetus. Tai buvo laikoma seksualumo ir moteriškumo simboliu. Nors praėjo nemažai laiko, tačiau korsetai nepasitraukė iš mados. Seksualus korsetas išryškina liemenį, suteikia moteriai pasitikėjimo savimi. Šis, netradiciškas drabužėlis labai patinka ir stipriosios lyties atstovus. Triko – tai dar viena apatinio trikotažo rūšių, nuo kurios vyrai negali atitraukti akių. Triko gali būti pagaminti iš beveik perregimos medžiagos, visiškai permatomos arba, atvirkščiai, subtiliai dengti kūną. Triko paskirtis – išryškinti tam tikrus kūno akcentus ir sukurti paslaptingą vaizdą. Jie gali būti juodi, balti, kūno spalvos, raudoni. Tiks visų tipų figūroms, nes liemenį automatiškai pavers lieknesniu, lankstesniu, grakštesniu. Kartu išryškins krūtinę ir klubus.

Seksualūs apatinių komplektai

Kita seksualių apatinių rūšis – tai seksualius komplektukai. Su jais galima sukurti daugialypį įspūdį, jie gali būti dekoruoti skirtingomis detalėmis. Seksualus komplektukai gali būti iš įvairių permatomų tekstūrų, nėrinių, papuošalų, kaspinėlių ar odos. Komplektukai gali susidėti iš permatomų liemenėlių, apatinių kelnaičių, priklijuojamų ar prisegamų kojinių, įvairių dirželių išryškinančių kūno grožį. Tokia seksualią aprangą dievina daugelis vyrų.

Gundančios kūno kojinės

Kūno kojinės – tai seksualių apatinių tipas, kuris tampa vis populiaresnis. Dažniausiai viso kūno kojines turi perregimą tekstūrą, pagamintos iš minkštos bei elastingos pėdkelnėse naudojamos medžiagos. Tos medžiagos dėka, jos yra be galo tamprios ir elastingos, seksualiai aptempia kūną. Jei norite, kad jūsų mylimas vyras netektų žado – pasipuoškite šiuo gundančiu apdarėliu.