Kokių saldumynų galime pasigaminti patys

paprastas obuolių pyragasRetas kuris nemėgsta saldumynų. Iš tiesų, yra ir tokių, kurie nemėgsta saldumynų tačiau ne tiek ir daug. Juk bent vaisius tai kone kiekvienas mėgsta, o turi tiek cukraus! Saldumynus ne visada būtina pirkti parduotuvėje, juos galima pasigaminti ir pačiam! Ir tikrai pasirinkimas yra didelis – nuo obuolių pyrago iki įvairiausių saldainių. Pasidairykime, ką galime saldaus pasigaminti virtuvėje.

Galime pradėti nuo įvairiausių keksiukų. Jų galima padaryti tiesiog begalinę įvairovę. Kad ir su skirtingais įdarais – skirtingomis uogienėmis, skirtingais šokoladais ir bet kuo ką tik saldaus galima įsivaizduoti. Keksiukams ir glaistus skirtingus parinkti galima – šių gi irgi begalės receptų internete galima sau surasti.

Kitas paprastas patiekalas yra chalva. Ją galima daryti iš įvairių produktų – riešutų, sezamo sėklų, saulėgrąžų. Šie produktai yra maišomi su aliejumi, cukrumi, miltais ir padaromas išties įdomus saldumynas. Jei mėgstate chalvą – pabandykite pasigaminti jos patys savo pačių virtuvėje.

Internete galima rasti įvairių saldainių receptų. To pagrindas dažniausiai būna cukraus lydymas ir įvairių priedų maišymas jame. Kartais tie priedai gali būti riešutai ir džiovinti vaisiai, taigi saldainių gali būti pačių įvairiausių ir įdomiausių.

Na o jei norite kažko išties nesunkaus, tam yra paprastas obuolių pyragas. Bene populiariausias pyragas visame pasaulyje. O ir obuolių gauti galima bet kuriuo metų laiku. Receptų čia yra turbūt ne vienas šimtas. Vieni – su manų kruopomis, kiti – su aguonomis, dar kiti – dar įdomesni. Patraukliausia, jog paprastą obuolių pyragą padaryti visai nesunku. Yra tokių receptų, kad tiesiog užtenka visus produktus sumesti į maišytuvą, gerai išmaišyti ir įpilti į kepimo formą. 15 minučių darbo! Išbandykite.

Mėgstate šokoladą? Galima namuose pasigaminti ir jo. Ir tai nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti. Na bet jei norite daryti paprastai – galima nusipirkti šokoladą parduotuvėje ir jį ištirpdyti. Na o ką daryti ištirpdžius? Jį galima supilti į įvairiausias formeles – juk taip smagiau valgyti! Be to, šokoladą galima užpilti ant ledų, ant jau minėtų keksų, ant sausainių ir bet kokių kitų konditerijos gaminių, kokius tik galite pasigaminti. Tad jei užsimanėte šio to saldaus, pirmyn į virtuvę ir pagaminti kažkas išties skanaus.

Parašykite komentarą