Mikroautobusų nuoma – lengvam persikraustymui

mikroautobusų nuomaNeseniai baigėte studijas, o gal laukiate šeimos pagausėjimo? Natūralu, kad tokiais atvejais senasis būstas nebetinka gyvenimui ir atėjo laikas keisti gyvenamąją vietą, tačiau per ilgus gyvenimo metus vienoje vietoje susikaupia išties nemažai daiktų, kuriuos perkelti į kitą butą ar namą yra gana keblu. Mikroautobusų nuoma persikraustymo procesą gali palengvinti.

Tiesa, dalis jaunų ir dar tik į savarankišką gyvenimą besikabinančių žmonių baiminasi, kad mikroautobusų nuoma brangi paslauga, kuri palengvins ir taip skylėtas jų kišenes. Visgi, šiam įsitikinimui galima paprieštarauti: mikroautobuso nuoma vienai valandai kainuoja 12-15 eurų, atrodo daug? Na, o kiek kainuos nuosavu automobiliu suvažinėti kelis reisus iš vieno miesto galo į kitą, nes vargu ar per vieną kartą sugebėsite į savo lengvąjį automobilį sukrauti visus daiktus, kuriuos užgyvenote per keletą metų? Tad, paskaičiavus visas kuro sąnaudas ir išlaidas, mikroautobusų nuoma – ekonomiškesnis pasirinkimas. Be to, reiktų nepamiršti ir to, kad kai kurie daiktai, pavyzdžiui, sofa, į lengvąjį automobilį gali net netilti. Tokiu atveju, geriau nesukti sau galvos ir nuomotis mikroautobusą. Tada būsite tikri, kad visi daiktai naujuosius namus pasieks lengvai ir vienu kartu.

Didelė kaina – ne vienintelė nepagrįsta baimė, kuri žmones atbaido nuo mikroautobuso nuomos. Dalis žmonių jaudinasi, kad nuomojantis mikroautobusą, teks samdytis ir vairuotoją, už kurio paslaugas teks dar papildomai mokėti. Netiesa! Mikroautobusą gali vairuoti ir asmenys, turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir ne mažesnį nei 2 metų vairavimo stažą. Taigi, jei atitinkate šiuos kriterijus, mikroautobusų nuoma – paslauga subalansuota jums.

Kita vertus, jei taip nutiktų, kad vairuodami mikroautobusą nubraukėte kitam automobiliui šoną, visgi, prie naujų gabaritų sudėtinga priprasti, nepulkite į paniką. Visos nuomojamos transporto priemonės yra draustos, todėl nelaimės atveju, žalą padengia draudimas. Tai reiškia, kad patirtų nuostolių neteks padengti iš savo kišenės, nebent nuomos sutartyje yra nurodytą kitaip.

Taigi, mikroautobusų nuoma išties pravers, jei norite greitai, sklandžiai ir per daug neišlaidaudami persikelti į naujus namus.

 

Parašykite komentarą