Modernių baldų gamyba vaikų kambariui

baldų gamybaVaikų kambario įrengimas reikalauja ne tik išmonės ir vaizduotės, bet ir ergonomikos bei saugaus projektavimo išmanymo. Nepamirškite, kad mažieji šiame kambaryje praleis itin daug laiko, mokysis ir žais, todėl tiek pats kambario projektas, tiek jo baldai turi atitikti individualius augančio vaiko poreikius. Jei norite kokybiškos ir ilgaamžės produkcijos, išsiskiriančios individualiu dizainu, jums bus reikalingos baldininko paslaugos – baldų gamyba leidžia efektyviai išnaudoti kiekvieną vaikų kambario kampą.

Prieš imdamiesi vienų ar kitų įrengimo darbų, visų pirma turite nuspręsti, koks stilius dominuos šioje patalpoje. Vienas dažniausių sprendimų – modernaus dizaino realizacija. Tiesa, nepamirškite, kad tai, kas yra modernu, nebūtinai reiškia minimalistinio stiliaus aplinką ar šviesių tonų dermę. Įrengdami vaikų kambarį, didžiausią dėmesį skirkite žaismingumui ir spalvoms, kurios lavina mažųjų vaizduotę. Be to, jei moderniame stiliuje vyrauja šviesūs tonai, pvz., kambario sienos išdažytos pasteliniais atspalviais, kambarį puoškite spalvingais vaikų piešiniais, žaislais ar mielais aksesuarais. Interjero specialistai teigia, kad esminius vaikų kambario akcentus sudaro mažos detalės – jaukumo suteiks minkštos pagalvės, žaismingi piešinėliai, švelnūs kilimai ir t. t.

Modernių baldų gamyba visų pirma siejama su praktiška ir funkcionalia lova. Vaikų kambariui tiks aukštesnės lovos, turinčios patogias daiktadėžes žaislams ar patalynei susidėti. Vaiko lovą dekoruokite žaismingais patalynės užvalkalais ir minkštais žaisliukais. Tiesa, nepersistenkite su spalvomis – derinkite jas prie kilimo, baldų apmušalų, užuolaidų ir t. t. Rinkdamiesi baldus, pagalvokite apie vaikų poreikius. Jei norite priimti praktišką sprendimą, jums bus reikalingi modernūs baldai, kurie „augs“ kartu su mažaisiais. Tokia produkcija išsiskiria ypatinga struktūra, kuri leidžia keisti baldų aukštį ir plotį. Tai ypač svarbu, kalbant apie rašomuosius stalus ir kėdes.

Projektuodami vaikų kambarį, pagalvokite apie žaidimų erdvę, t. y. patalpos neužkraukite baldais ir palikite vietos žaidimams ant žemes. Jei kambarys nėra didelis, įsigykite paaukštintą lovą, po ja pastatykite rašomąjį stalą arba įrenkite slėptuvę. Itin praktiškas sprendimas – kelių funkcijų baldų gamyba. Tai praktiškas pasirinkimas nedidelės erdvės vaikų kambariui, pvz., galvodami apie dviaukštę lovą, nepamirškite, kad jų pakopose galima įrengti stalčius, o pati lova gali virsti talpia spinta. Beje, labai svarbų vaidmenį atlieka čiužinys. Nesitikėkite, kad vaikas lovoje ramiai miegos, greičiausiai, ant čiužinio bus rengiami įvairūs žaidimai ar atliekami šuoliukai. Dėl šios priežasties vaikams rekomenduojami spyruoklių neturintys poliuretano čiužiniai. Nepamirškite, kad visais atvejais rekomenduojama rinktis lovą, kurios ilgis būtų bent 10–20 cm ilgesnis už vaiko ūgį.

Parašykite komentarą