Namų tvarkymas: chemines priemones galite pakeisti natūraliomis

Namų tvarkymasnamu tvarkymas – neatsiejama buities dalis, ir nors galbūt šį užsiėmimą mėgsta ne visi, belieka tik pridurti, jog jo reikšmė iš tiesų yra labai svarbi, jei norite gyventi sveikai bei saugiau, turite žinoti, kad prie to nemaža dalimi prisidės ir tai, kaip yra sutvarkyti jūsų namai. Namų tvarkymas susideda iš įvairių komponentų, o vienas neatsiejamų elementų yra naudojamos priemonės. Paprastai pasirenkamos cheminės priemonės, kone kiekvienoje prekybos centre galime rasti nemenką pasirinkimą. Belieka tik pridurti, kad paskutiniu metu vis labiau ir labiau populiarėja ir kitas pasirinkimas – priemonė, kurios skirtos namų valymui ir kurias galite greitai bei lengvai pasigaminti savo namuose. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad namų tvarkymas yra įmanomas ir naudojant savo pačių pasigamintas priemones. Kaip tik apie tokias priemones ir pakalbėsime plačiau šį kartą.

Soda, citrinos sultys bei šlakelis acto yra tos priemonės, iš kurių pasigaminsite puikų valiklių plytelių, keramikos paviršiams.

Nešvarumus iš kilimų bei kiliminės dangos pašalinsite bei audinio spalvą sugrąžinsite tuo atveju, jei jį valysite muiluotu vandeniu.

Dažnuose namuose gausu veidrodžių bei stiklinių paviršių, tačiau tam, kad jie tviskėtų švara, būtina naudoti ir tam tikras priemones. Tačiau tam, kad tai padarytumėte visai nebūtina pirkti cheminius valiklius –stiklinių paviršių švarą užtikrinsite ir tuo atveju, jei juos valysite gausiai vandeniu atskiestomis citrinos sultimis. Neverta pamiršti ir tai, jog giluminis baldų valymas taip pat gali būti labai svarbus.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad visi norime ne tik puikiai sutvarkytų, bet ir kvepiančių namų. Belieka tik pridurti, kad reguliariai tvarkomi namai kvepia švara bei gaiva, tačiau dažnas neatsispiria galimybei kvėpinti namus papildomai. Belieka tik spėlioti, dėl kokių priežasčių nemaža dalis žmonių renkasi kvėpinimo priemones (purškiklius, gaiviklius, kvėpiklius ir kt.), kuriuose gausu medžiagų, kenksmingų mūsų sveikatai. Gera žinia ta,kad yra labai daug pasirinkimų tiems, kurie nori, kad namai kvepėtų, tačiau taip pat pageidauja naudoti natūralias priemones. Tai – eteriniai vaisių, uogų, gėlių ar prieskonių aliejai, džiovintos levandos, cinamonas, pačių pasigamintas gaiviklis iš citrusinių vaisių.

Kaip matyti, namų tvarkymas nei namuose gamintos valymo priemonės sudaro darnų duetą jaukiam bei patogiam gyvenimui.

Parašykite komentarą